Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Webshop indítás feltételei,...

Webshop indítás feltételei, szükséges papírok, tehát, hogyan miképp?

Figyelt kérdés
sziasztok, több weboldalt átnéztem már a témával kapcsolatban, de sok az ellentmondás, sok a megnem válasszolt kerdés. Leginkább az ügyben jártas emberek válaszát várom, de bárki bármi hasznossal tud szolgálni azt nagyon köszönöm! Még egy kérdés: az eladásra szánt arúról nekem számlával kell rendelkeznem, hogy honnan szerzem be illetve mennyiért? Köszönöm a válaszokat!

2016. júl. 18. 16:47
 1/2 A kérdező kommentje:
Ja, azt a kérdésem kihagytam, hogy csak 1 fajta féle dolgot árulhatok? Tehat ha ruhával akarok kereskedni akkor elektronikai dolgokat nem adhatok el?
2016. júl. 18. 17:58
 2/2 anonim ***** válasza:

"Még egy kérdés: az eladásra szánt arúról nekem számlával kell rendelkeznem, hogy honnan szerzem be illetve mennyiért?"


Igen, sőt, 6 évig meg kell őrizni.

Itt a gyakorin, ha beírod, hogy webáruház nyitás vagy feltételei, biztosan találsz rengeteg választ - konkrétan tudom, hogy van, aprólékosan leírva, de nincs időm ezt keresgélni.


"Tehat ha ruhával akarok kereskedni akkor elektronikai dolgokat nem adhatok el?"

De, eladhatsz, csak épp egy webáruháznál nem árt, ha a neve tükrözi az árukört is - hiszen a vevők ez alapján keresnek.

Pl. eszembe nem jutna egy elektronikai áruházban cipőt vagy fürdőruhát keresni :-)

2016. júl. 28. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!