Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Van egy online munkával...

NEMAKAROK kérdése:

Van egy online munkával foglalkozó weboldalam ahol különböző online munkákat lehet választani és csinálni?

Figyelt kérdés
Tehát lehetséges az hogy az oldalamon hirdetett munkák például:kérdőív kitöltéses munka, hogy ráírok egy adott cégre és elmondom ki vagyok és mivel foglalkozom hogy van egy weboldalam és mit szólnának hozzá ha hirdetném őket cserébe kapok bónuszpontokat vagy jutalékokat?

2016. júl. 22. 14:43
 1/5 anonim ***** válasza:
73%

Emlékeim szerint már kérdezted ezt. De legalábbis ugyanilyenre már több alkalommal is válaszoltam.


Nem, nincs ilyen. Ha saját magadtól hirdetsz egy céget, s megtudják, jobb esetben csak kiröhögnek, rosszabb esetben beperelnek.

2016. júl. 22. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
De több ilyen online munkával foglalkozó weboldal van.Még sincs semmi gond.Vagy ez hogy van?
2016. júl. 22. 17:35
 3/5 A kérdező kommentje:

De látogasd meg a weboldalam és lehet hogy más lesz a válaszod :)


[link]

2016. júl. 22. 17:38
 4/5 anonim ***** válasza:

Egy hihetetlen jo domain, megjobb vegzodessel.

De meg se nyilik.


Ezzel penzt nem fogsz keresni.

2016. szept. 26. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Első választ én írtam. Szeretném megköszönni a lepontozást. Főleg azért, mert a kérdés szakmámba vágó dolgot firtat, annak mestere vagyok, s a sajtójoghoz is értenem kell.

Bizony, csúnya per lehet belőle.

2016. szept. 26. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!