Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » A lean menedzsment jó téma...

A lean menedzsment jó téma diplomamunknának?

Figyelt kérdés
Nagyon érdekel és van hozzá sok anyagom is. Egy multicégnél vagyok gyakornok, és ők tudnak segíteni, mert ők lean vállalat.
2008. szept. 29. 13:10
 1/2 anonim ***** válasza:
Szerintem ha beleírod a konkrét gyakorlatát is a cégnek, és bemutatod, hogy ott hogyan valósul meg a lean, illetve mik az esetleges hibái a megvalósításnak, akkor szerintem érdekes dolgozatot lehet írni ebből. :)
2008. szept. 29. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:
egyertelmuen igen.. meg legalabb egy ket evig jol mutat es jol eladhato ha leanbol irod a szakdolgozatodat. Raadasul dobbenetesen nagy kereslet van most lean pm-ekre ugyhogy erdemes kihasznalni a hullamot. Es ahogy az korabban is elhangzott kivalloan korbejarhato a tema.
2008. szept. 30. 06:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!