Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Melyik országba mehetnék ahol...

Melyik országba mehetnék ahol azonnal kapok segélyt?

Figyelt kérdés
Itt csak több műszakos nehéz munkákat találtam és olyan iskolákat amiknek az elvégzése több év és semmire sem tanítanak meg ami értelmetlen így elhatároztam hogy fölcsapok migránsnak. Melyik orzságban kaphatok segélyt lakást? Családot, aki befogad? Svédország ilyen? A holnapjuk német így semmit sem értettem meg belőle de ti talán le tudjátok fordítani. A migránsok is kapnak ingyen költőpénzt szállást így gondolom diszkrimináció hiányában nekem is feltétel nélkül adnak. Angol Német megy.
2016. júl. 23. 16:19
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
85%
buta kérdésre ne várj választ
2016. júl. 23. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:
77%
álmodozz csak
2016. júl. 23. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 anonim ***** válasza:
100%

"A holnapjuk német így semmit sem értettem meg belőle. Angol Német megy."


Akkor hogy is van ez?


A munka külföldön miért nem opció?

2016. júl. 23. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 A kérdező kommentje:
3: Nézd, én megpróbáltam. Jelentkeztem mindenhova EUwork mindenféle job agency upwork távmunka de a nyugati jó viszonyokhoz képest munkásszállón tartanának 2 ágyas hszobákban, kihagyom. Nyugati munkáért elvárnék legalább egy egyágyas szobás állást. Mert magyarországon is kapok 3 műszakos raktári munkát ingyen szállással 600 fős munkásszállón. 2 hónapja keresek munkát de egy sem volt ami emberi és 1 műszakos. Külföldön se. Pedig fizethetnének ingyen 1 ágyas szobát ha olyan gazdagok.
2016. júl. 23. 17:19
 5/23 anonim ***** válasza:
38%
Köszönjük bejelentésed. Moderátoraink amint tudják, ellenőrzik ezt a kérdést.
2016. júl. 23. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 anonim ***** válasza:
51%

Troll.


Itthon konkrétan munkaerő-hiány van.


Azt ki ne találd már, hogy jó helyet kapsz és sokat keresel, mikor semmihez nem értesz.


Miért is nem tudod lefordítani az oldalt, ha azt írod, tudsz németül???????????


A migránsok politikai okokból kénytelenek elhagyni a hazájukat, nem viccből.

Téged üldöz a kormányod, vagy katonák lövik a házad? Veszélyben az életed?

Úgy kitoloncolnak, hogy öröm lesz nézni.

A diszkriminációnak semmi köze ehhez, nem tudod, mit jelent a szó.

Szánalmas vagy.

2016. júl. 23. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 A kérdező kommentje:
6: Ja, ja, politikai okokból jönnek a gazdasági megélhetési bevándorlók pakisztánból meg fekete afrikából. :D Én csak egy műszakban szeretnék dolgozni és egy tisztes albérletben lakni!
2016. júl. 23. 17:56
 8/23 A kérdező kommentje:
Biztos leellenőrzik hogy ki honnan jött. :D Lehetséges is mivel direkt eldobálják a papírjaikat. :)
2016. júl. 23. 17:57
 9/23 anonim ***** válasza:
81%
Mi a szakmád? Mihez értesz?
2016. júl. 23. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 anonim ***** válasza:
82%

"Itthon konkrétan munkaerő-hiány van."


Ezt sajnos én sem érzem, több hónapja pályázgatok, általában vissza se jeleznek, ha mégis, akkor a szokásos sablon szöveg, hogy köszönik a jelentkezést, de most másra esett a választás...

2016. júl. 23. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!