Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Ha Ebay-en akarok valami...

Ha Ebay-en akarok valami eladni, akkor muszaj a paypal-hoz hitelkartyat hozzaadni? Mert ha ki akarom rakni a hirdetest, akkor azt irja hogy adjak hozza credit cardot.

Figyelt kérdés
Tenyleg nem lehet eladni hitelkartya nelkul, vagy csak en vagyok retardalt? Ha en vagy szellemileg 0 ehhez, akkor akinek van kedve es ideje az legyen szives segitsen<3

2016. júl. 25. 16:18
 1/8 anonim ***** válasza:
Sima bankkártya elég lesz.
2016. júl. 25. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:

Még nem vagyok 18, úgyhogy ez sem annyira megoldható :S

Csak PayPallal nem lehet?

2016. júl. 25. 21:02
 3/8 anonim ***** válasza:
18 alatt is lehet bankkártyád.
2016. júl. 25. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Ahhoz szülői beleegyezés kell, nem?
2016. júl. 25. 21:14
 5/8 anonim ***** válasza:
Szerintem kell, de a szüleid miért ne egyeznének bele? Nekem 15 éves koromtól van bankkártyám, a szüleim azt gondolták, minél hamarabb megszokom, annál jobb.
2016. júl. 27. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Total nem foglalkoznak velem, mindif csak magukra forditjak az idot. Amugy mar kerdeztem oket, de a fenntartasi koltseg volt a kifogas...
2016. júl. 28. 06:49
 7/8 A kérdező kommentje:
Tehat akkor bankkartya es hitelkartya nelkul nem lehet eladni ebayen?
2016. júl. 28. 06:50
 8/8 anonim ***** válasza:
18 év alatt nincs fenntartási költsége egy bankkártyának, ezt mondd meg a szüleidnek.
2016. júl. 29. 00:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!