Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Ha valaki fogadott velem,...

LORDRAPTOR kérdése:

Ha valaki fogadott velem, megynertem de nem hajlandó fizetni, tudok valamit jogi úton kezdeményezni?

Figyelt kérdés
Fogadtam egy haverommal de nem nagyon akar fizetni, elég sok pénzről van szó, tudok valamit kezdeni vele? (Törvényes kereteken belül)

2016. júl. 27. 17:50
 1/8 anonim ***** válasza:
85%
Dehogy tudsz, ne legyél már ilyen ostoba... Fogadtatok, és?
2016. júl. 27. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
92%
Hülye vagy, a fogadás becsületbeli ügy, amúgy viszont illegális, ha nem az állam csinálja, (lottó, totó, lovi, kaparós sorsjegy stb,) a kormány itt is gyűlöli a konkurrenciát, szóval a pofa ennyiért adta el a becsületét, meg a te barátságodat, van ilyen.
2016. júl. 27. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
64%
Ahogy előttem már írták a szerencsejáték állami monopólium, tehát nem tudsz.
2016. júl. 27. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
77%
Jèzus xdd tán ìrásba foglaltátok? Xd
2016. júl. 27. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%

Gyerekek közötti fogadjunk 1 billiárdba, hogy fél pályáról hátrafelé bedobom mandiner nélkül a labdát fogadások a poén kategóriába valók. Bakker és bedobtam 11 évesen, mégsem vettem komolyan, hiszen csak poén az ilyen típusú fogadás!


Te meg pereskedni akarsz a kis pajtásoddal, beszarás mi van a mai gyerekekkel :)

2016. júl. 27. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Fizetési meghagyás, amit keresel, ügyvéd tud segíteni. Ha tényleg "elég sok" pénzről van szó, még akár meg is érheti a dolog.
2016. júl. 28. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
56%
6.: Az ügyvéd ezért ki fogja röhögni. Na fogadjunk!
2016. júl. 28. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Sosem szeretnék a haverod lenni.
2016. júl. 31. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!