Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Lányok! Nettó hány ezer...

Lányok! Nettó hány ezer forintos keresettel lennétek elégedettek minimum, ha csak a barátotok folytatna kereső tevékenységet?

Figyelt kérdés

Emellett a lány

vagy végzős gimnazista,

vagy egyetemista

vagy nem tanult tovább és otthon él szülőkkel, nincs munkája

vagy egyéb okokból nem vállal munkát magától



2016. aug. 3. 13:58
 1/7 anonim ***** válasza:
89%
amennyivel ő megelégszik. Amit ő keres az nem az én pénzem.
2016. aug. 3. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Ha nem a barátommal élek, tehát nem az ő fizetésének kellene fedezni kettőnk megélhetését, teljesen mindegy lenne számomra, mennyit keres.
2016. aug. 3. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
minimum nettó 150e Ft
2016. aug. 3. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
81%
Álmodj királylány.
2016. aug. 3. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
72%

jaj persze :D neked csak álom, de másnak valóság, én ennél többet keresek nő létemre

volt egy kérdés és válaszoltam rá

még ha azt írtam volna, hogy minimum nettó 400e Ft akkor megérteném a felháborodásod, de így... :")

2016. aug. 3. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Magyarországon ha 150 nettó lenne a minimális fizetés, reális lenne. Elég, ha megnézzük hogy külföldön ennek a duplája.
2016. aug. 31. 10:49
 7/7 anonim válasza:

Kezdjük ott, hogyha együtt élnénk, akkor olyan nem lenne, hogy én nem dolgozom, max. ha munkanélkülivé válnék, de az sem tartana sokáig, mert elvállalnék akár kisebbet fizető munkát is, ha 1-2 hónapig nem sikerül semmi.


Amikor egyetemista voltam, akkor ismertem meg a páromat, aki havi 110e-t keresett. Nem éltünk együtt, és nekem nem volt ezzel "bajom". Nem fizettettem ki vele semmit, csak olyan volt, hogy ő ajánlotta fel (pl. balatoni nyaralás nagy részét ő fizette akkor, mert olyan botrány órarendem volt, hogy értelmes munkát nem tudtam mellette vállalni... ösztöndíjam és alkalmi keresetem volt, és abból tartottam el magam jórészt).

2017. jún. 12. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!