Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Létezik hogy hét nap alatt...

Létezik hogy hét nap alatt nem ér ide egy ajánlott postai csomag?

Figyelt kérdés
26-án feladta az eladó,mikor letelt 3-4nap írtam neki hogy még nem érkezett meg,megadta a nyomkövetési számot,de a posta oldalán semmit nem talál rá...mintha nem létezne a csomag.Vaterán az eladónak szinte csak pozitív visszajelzése van,így nem hiszem hogy átverés lenne.De akkor mégis miért nincs itt még ma se csomagom?Eddig minden ideért max 4nap alatt.

2016. aug. 4. 15:42
 1/5 anonim ***** válasza:

Létezik.

Akkor gyors, ha elsőbbségivel lett feladva.

Sajnos manapság simán elköröznek az országban 1-2 hétig a levelek. Egyre hosszabb lesz a kézbesítési idő.

2016. aug. 4. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Esetleg érdeklődj a postán is, ahova tartozol.

Volt, hogy én is vártam levelet. Ahol feladták, felhívtak, hogy miért nem vettem át, mert visszament hozzájuk.

Utólag kiderült, hogy pont otthon is voltam, amikor megérkezett volna, de a postás nem csöngetett be, és ráadásul még értesítőt sem hagyott róla. Így nem is tudtam, hogy jött levelem.

2016. aug. 4. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Köszi,holnap úgy is lesz dolgom arra,akkor megkérdem mi van..Bár fura hogy a nyomkövető se talál rá semmit.Régebben nekem is volt hogy értesítés nélkül volt itt csomagom,de akkor a nyomkövető mutatta hogy itt van nálunk a postán 2 napja...
2016. aug. 4. 16:32
 4/5 anonim ***** válasza:
A nyomkövetőnek tudnia kellene, hol a levél. Ha nem találod a szám alapján, talán fel sem vitték. Érdemes volna utánkerestetni a postával, főleg ennyi idő után.
2016. aug. 4. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Meglett a csomagom,itt volt a postán...Semmiféle értesítést nem kaptam,és a postás se csöngetett,pedig itthon voltam.

Érdekes ez a posta.

2016. aug. 7. 21:57

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!