Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Hol érdemes ma lakást vásároln...

Hol érdemes ma lakást vásárolni befektetés céljából?

Figyelt kérdés
Sajna Bp túl drága Kecskemét, Szeged, Szolnok egyéb megyeszékhelyekre gondoltam. Kecskemét a mercigyár miatt nagyon vonzónak tűnik.
2016. aug. 6. 16:30
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Budapesten :D Egyébként Kecskemét a Merci miatt tényleg jó választás, Szeged pedig az egyetem miatt.


Egyébként a helyedben várnék 1-2 évet, amikor kidurran ez az ingatlan lufi is és fél áron vehetsz lakást újra.

2016. aug. 6. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
27%

"Egyébként a helyedben várnék 1-2 évet, amikor kidurran ez az ingatlan lufi is és fél áron vehetsz lakást újra."


Milyen lufi? Még így is Magyarországon a legolcsóbbak a lakások a régióban.

2016. aug. 6. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Én is úgy gondolom, hogy felfújták a lufit, főleg a külföldiek.

A régiós összehasonlításban nominál értéken valóbban alacsonyabbak az árak idehaza, de reálértéken ez már nem igaz. Ilyen mértékű emelkedés után törvényszerű a csökkenés, kérdés mennyit kell rá várni.

2016. aug. 6. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A legböszmébb Feri ***** válasza:
Ha nem saját részre vennél, hanem befektetésnek, akkor tényleg vár még. Lokális maximumon vannak a lakásárak. Mesterségesen gerjesztett a piac.
2016. aug. 6. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
1-2 év után tényleg le fog menni szerintetek? Budapesten
2016. aug. 7. 02:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!