Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Felsőoktatási szakképzés...

Felsőoktatási szakképzés fizetése hónaponta?

Figyelt kérdés
Most vettek fel egy felsőoktatási szakképzésre és jött az e-mail, hogy 20 napom van kb. befizetni 160 000Ft-ot. Ezt lehet kisebb adagokban fizetni esetleg?

2016. aug. 6. 16:34
 1/7 Bockes válasza:
21%

úgy tudom általában ezt havi részletekre lebontják, legalábbis ahol én néztem OKJ-s képzéseket a neten, ott mind megvolt adva a teljes ár, és hogy az 12-ször mennyi lenne részletekben.

Esetleg ha van honlapjuk, vagy felhívod őket.

2016. aug. 6. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Értem köszi.
2016. aug. 6. 16:54
 3/7 anonim ***** válasza:

az okj nem felsőoktatási szakképzés, előbbit magánintézmények szervezik, olyan kedvezményt meg részletfizetési lehetőséget adnak, amit akarnak.

A foszk egészen más, nálunk dékáni engedélyhez kötött, és foszk esetén egy félévre kérvényezhető.

2016. aug. 6. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Kérvényezned kell valamilyen indokkal, aztán vagy megadják vagy nem. De azért ez látható volt előre, hogy fizetni kell a tandíjat, előbb is gondolhattál volna rá.
2016. aug. 6. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Érdeklődd meg a főiskola/egyetem tanulmányi osztályán, hogy milyen lehetőségek vannak, hogyan kell kérvényezni, stb.
2016. aug. 6. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Hónaponta? 😮
2016. aug. 6. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat.
2016. aug. 7. 03:56

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!