Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » A kormányhivatalnok oldalon...

A kormányhivatalnok oldalon lévő szervezeti egységekhez pl. : Élelmiszerlánc-biztonsági és Földművelésügyi Főosztály, Környezetvédelmi és Természetvédelmi Főosztály hogy lehet bekerülni?

Figyelt kérdés
Milyen végzettség kell hozzá, hol kell jelentkezni, hol lehet érdeklődni ez iránt? Kérem, csak az válaszoljon, aki biztosat tud mondani, nagyon szeretnék ott elhelyezkedni!

2016. aug. 11. 10:10
 1/6 anonim ***** válasza:

Ne haragudj, de nyilván azért nem érkezett válasz a kérdésedre, mert túl általános.

Tudok lüke és nem lüke válaszokat is :D


Pl: "hogy lehet bekerülni?" - minek? Takarítónőnek? Úgy, hogy jelentkezel, amikor hirdetnek.

Hatósági állatorvosnak? Elvégzed az Állatorvostudományi Egyetemet majd megpályázod a kiírt állást.

Adminisztrátornak? stb.


Nem írod, milyen végzettséged van, hány éves vagy, stb. Így szinte lehetetlen tanácsot adni.

2016. aug. 25. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Nyilván nem takarítónak gondoltam... Bioanalitikus végzettségem van. Azért kérdeztem, mert hirdetést nem látok sehol, nem tudom, hol lehet érdeklődni.
2016. aug. 25. 17:38
 3/6 anonim ***** válasza:

Pl ez? :

[link]


1-es vagyok.

2016. aug. 25. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

Igen, csak ide analitikusként nem lehet, szerintem. A közigállás portált rendszeresen nézem, de a környékén nincs ilyen sajnos. :(


Köszönöm szépen! :)

2016. aug. 26. 08:53
 5/6 anonim ***** válasza:

Akkor próbálkozz úgy, ahogy én csak nekem nem volt időm tovább nézegetni.

Annyit írtam be: kormányhivatalnok állás

Több kevésbé ismert álláskereső oldalt is kiadott... -hátha rábukkansz valamire...

2016. aug. 26. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 Arp Du válasza:
Ezeken a helyeken van közfoglalkoztatás? Közfoglalkoztatással mehettem egy Vízügyi Igazgatóságra dolgozni, a végzettségemhez képest alacsonyabb munkakörbe (adatrögzítő) kevesebb mint 1 hónapra, (állítólag ha nagyon jó vagyok felvettek volna tovább, hát ez nem biztos de azért jó volt). Járási hivatalban/munkaügyi kirendeltségen lehet közfoglalkoztatásra jelentkezni, esetleg megkérdezheted ezek a hivatalok keresnek-e közfoglalkoztatásban embert.
2016. nov. 16. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!