Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Az AliExpress Magyarországra...

Az AliExpress Magyarországra is szállít?

Figyelt kérdés
Ha igen akkor milyen megbízható?

2016. aug. 11. 12:39
 1/10 anonim ***** válasza:
Egy piactér. Különféle emberek árulnak rajta. Mint a vatera. De amúgy a legtöbben biztosan szállítanak ide. A megbízhatóság is eladófüggő, ott van a százalékos értékelésük.
2016. aug. 11. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Az AliExpress nem egy eladó, fogjátok már fel. Kiskínaiak gyűlnek ott összeés árulják a kiskínai cuccokat. A legtöbb szállít Magyarországra, az értékelésekből meg kideürl, mennyire megbízható az adott eladó.
2016. aug. 11. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
60%
nem el kell menned kínába a csomagért bár már néha küldenek pick pack pontokra is amiből a legközelebni Tadzsikisztánban van.
2016. aug. 11. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Lenne még egy kérdésem: A postaköltséget hogy lehet megnézni??
2016. aug. 11. 17:56
 5/10 anonim válasza:
100%
Én már rengeteg rendelést le adtam szinte mind más eladótól, minddel meg vagyok elégedve. 1 eset volt h gond volt a rendeléssel és miután reagáltam másnap vissza is utalták a pénzt. A kereső alatt van egy olyan rász ahol le tudod szűkíteni a keresési kört és ott be tudod állítani h csak olyan termékeket dobjon be amiknek ingyenes a szállítása. Amúgy ha olyat nézel aminek nem ingyenes akkor a termék ára alatt mindig ki írják h "shipping:" és ott van az ár.Ha meg ingyenes akkor az van oda irva h "free shipping"!Remélem tudtam segíteni!:)
2016. aug. 12. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a válaszokat! :)
2016. aug. 12. 23:19
 7/10 A kérdező kommentje:
Lenne még egy kérdésem: készpénzzel v PayPal-al lehet fizetni??
2016. aug. 24. 17:24
 8/10 anonim ***** válasza:
kp vagy valamelyik szervedet is elfogadják
2016. aug. 24. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim válasza:
A vásárlás utolsó pontja az ahol meg kell adnod a bankkártya számod és egyéb adatokat és ők veszik majd le a megfelelő összeget a számlámról.
2016. aug. 25. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim válasza:
*számládról
2016. aug. 25. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!