Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Üdv! A Duna Rapszódia közvetít...

Üdv! A Duna Rapszódia közvetítői iroda állásokat hirdetett meg Dubai munkavégzésre. Volt valaki az interjún?

Figyelt kérdés
Sziasztok! Én voltam, és sikerült, de nem tudom, hogy mikor fogok kapni repülőjegyet. Ha tudsz valamit erről, akkor kérlek írj! Köszönöm!
2016. aug. 16. 19:31
 1/2 szn88 válasza:
Szia! Nekem augusztus 1.-én volt az interjúm, de még mindig itthon vagyok és már december van..... Te kint vagy már? A Park melyik részébe kaptál szerződést? Én a Motiongate-be.
2016. dec. 10. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:
Sziasztok! Csak gondoltam sok sikert kivanok,mi talalkoztunk mar tobb magyar dolgozoval is a parkban! Remelem jo a sorotok!:)
2017. febr. 12. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!