Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Hogyan legyen nagy MLM csapatom?

Hogyan legyen nagy MLM csapatom?

Figyelt kérdés

Elősorban az érdekelne hogy hogyan szerezzek új embereket. Kinek mi vált be? Ha van valakinek valami jó praktikája az emberek figyelmének felkeltésére azt kérem írja meg! AVON koordinátorként dolgozom és nehéz új embereket találni!

Kérem segítsen valaki! Minden tippet, javaslatot szívesen elfogadok! :)



2016. aug. 16. 23:43
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
88%
Nem bántásból, de szerintem a töke televan már az embereknek az MLM-mel, a jóistent is meg lehet rendelni online, mindenhol úgy dobják a kedvezményt az ember után. Aki akar, az megtalál téged, máskülönben annyira nem kéne ezt erőltetni...
2016. aug. 17. 00:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
84%
Szerintem ne akarj MLM-átverésbe toborozni senkit, az emberek jórészének már volt hozzá szerencséje valamilyen formában,és egyik se gazdagodott meg belőle (vélhetően ezért nehéz új embereket találni) azonkívül Tribuszerné óta le van járatva az egész módszer mint a százforintos kva. Neked sem kellene ezt csinálnod, örülhetsz ha nullszaldósan vagy minimális veszteséggel kimászol belőle.
2016. aug. 17. 01:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
73%
Ha javasolhatom akkor a családod és a barátaid hagyd ki ebből a fantasztikus lehetőségből. Ennél jobban semmivel sem lehet amortizálni az ilyen kapcsolatokat.
2016. aug. 17. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
Negatív kommentekből nem kérek, azért mert nektek nem jött be, én már havi 30000ft nál tartok. Jövő hónapban kapok 40000ft pluszt. Ötleteket vártam toborzáshoz nem pedig leszólogatást.
2016. aug. 17. 10:55
 5/12 anonim ***** válasza:
76%
Sehogy mert mindenkinek töke tele van az MLM-esekkel, engem is zaklatott a rokonom hogy vegyek meg ezt meg azt, mert milyen szuper jó, ami igaz is lehet csak nekem marhára nincs rá szükségem.
2016. aug. 17. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
78%

"Minden tippet, javaslatot szívesen elfogadok! :)"


A negatív tipp is tipp. Ha nem tetszik, akkor ne ide járj hazudni, hogy minden tippet elfogasz.

2016. aug. 17. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
67%
Gratulálok kérdező. Pár tízezer forintért sikerült eladni a szociális hálódat. :D
2016. aug. 21. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim válasza:
24%

Magam is mlm-ben dolgozva a következőt javaslom:

- vegyél részt a vállalati oktatásokban. (ha ilyen nincs, akkor rossz helyen vagy)

- Ismerkedj, barátkozz (ne csak üzleti céllal)

- Olvass, tanulj, fejleszd magad!


Az AVON sajnos nem a legjobb MLM-építésre. A vállalati struktúráját nem igazán erre fejlesztették, sokkal inkább a direkt értékesítésre. Ez a két dolog pedig nagyban különbözik.

Ha komoly MLM céggel foglalkoznál, akkor keress meg!

Akkora energiabefektetéssel, amivel ott összeraktál egy 40 ezres bevételi forgalmat magadnak nálunk komolyabb pénzeket tennél zsebre havonta. És tényleg MLM-el foglalkoznál, nem a vevőidhez futkosnál.

Elnézést, ha esetleg bántó a véleményem! Nem szánom annak, tényleg!

Sok sikert!


Komolyan keress meg! Ritka az olyan ember, aki dolgozni is szeretne, nem csak a markát tartja! :)

2016. szept. 5. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 Emi :) válasza:
0%
SZÓRÓLAP
2016. szept. 13. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
4%
Az Avon, Oriflame termékeit lehet kapni boltokban és multiknál is, úgyhogy ezek pont nem MLM-ek.
2016. okt. 16. 00:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!