Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Hogyan szerezzek 18 ezer...

Hogyan szerezzek 18 ezer forintot? 13 éves vagyok.

Figyelt kérdés

2016. aug. 19. 13:25
 1/5 Vlagyimir Rosztov válasza:
59%
zsebpénz,névnap,szülinap,karácsonyra nem kapsz pénzt?locsolás husvétkor ááá én kaszáltam fiatalabb koromba par ezret..
2016. aug. 19. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
add el a régi, már nem kellő játékokat az interneten
2016. aug. 19. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Első válaszoló már volt minden de most kéne egy jó egérpadra meg egy overwatchra most fogok venni gépet.
2016. aug. 19. 13:50
 4/5 anonim ***** válasza:
Ugyanúgy szerezhetsz, ahogy a számítógép árát is megszerezted!
2016. aug. 19. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Én, amikor az elsö, két lámpás rádiomat összeállitottam, az egyik lámpát nem tudtam megszerezi, üzletből kellett megvennem, az én zsebemhez tulságosan nagy áron. Azt a megoldást találtam ki, hogy nem vittem az iskolába tizorait, és kértem kiflire pénzt, aztán a negyven napi kifli árábol megvettem a lámpát. Hogy a vadiuj lámpát egy hibás alkatrész miatt 3 perc alatt kiégettem, az már más kédés...
2021. ápr. 22. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!