Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Szerintetek az Aqua electromax...

Szerintetek az Aqua electromax megbízható garancia terén? Tapasztalatok?

Figyelt kérdés
100.000 forint felett vásárolnék itt, és sajnos amit keresek nincs az iPon-nál, pedig ott venném... Valami tapasztalat Aquával kapcsolatban?

2016. aug. 21. 13:56
 1/1 kecskebéka111 válasza:
71%

Egyáltalán nem.

Én vettem egy videókártyát ott, és tönkrement a hűtője, visszaküldtem, majd írtak egy e-mailt, hogy hibátlan a termék.

És hogy fizessek 3000-et azért, mert megnézték, és 2000-et a futárnak.

MERT HIBÁTLAN.. (Teszem hozzá, amikor innen el lett küldve, akkor 80 fokos volt a kártya, amikor visszahozták, akkor meg csak 30-40..)

Tehát valamit ott mindig csinálnak a videókártyákkal, már csak azért is, mert egy hűtő rá 2000, azt kicserélik, és azt mondják, hogy semmi baja.

Aztál elkérnek érte 3000-et, mert hibátlan terméket néztek meg, MÁR ITT van rajta 1000ft hasznuk, majd elkérnek 2000-et a futárért, amin szintén gondolom van nekik haszon, hiszen a futár nekik elvileg ingyen szállít, szóval 3000FT haszna van ilyenkor a cégnek.

Nem akarok itt nagyon csúnyán beszélni, de amit csinálnak az felháborító..

Egy rakás szar.

2016. okt. 12. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!