Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Facebookon hogyan lehet egy...

Facebookon hogyan lehet egy oldallal pénzt keresni? (több infó lent)

Figyelt kérdés
Van egy Facebook oldalam amit már több mint fél éve, lassan már egy éve kezelek. Most nagyjából 3000 likeolója van az oldalnak és a posztokat mind magam gyártom. Nagyon szeretem ezt csinálni, imádom ezeket az érdekességekkel teli képeket kirakni és látni a sok pozitív visszajelzést. Viszont ahogy nő az oldal azon gondolkodtam hogyan tudnék pénzt szerezni ezzel. Külön oldalt kell csinálnom és hirdetnem azt a Facebookos oldalon vagy valamilyen szerződést kell kötni a Facebookkal. Próbáltam utána járni a dolgoknak de sehol se találtam használható infókat. Válaszokat előre is köszi.

2016. aug. 21. 23:16
 1/4 anonim ***** válasza:

keresel egy eladó terméket, meghirdeted aztán persze számlát adsz az eladásról és máris kerestél pénz. Számlát vállalkozói kiváltása után tudsz kiállítani.


3000es oldallal nem fogsz máshogy pénzt keresni, max termékeladással. Ekkora oldalon posztolásért senki nem ad semmit, pénzt meg főleg nem. 50-80+e-es oldalnál már ez is szóba jövet, vagy forgalom átterelése más oldalra.

2016. aug. 21. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Ezzel az oldallal sehogy, túl kicsi. De ha ennyire szeretsz posztolni, foglalkozhatsz közösségi média menedzsmenttel, magyarul mások FB oldalára gyárthatsz posztokat pénzért. Persze ehhez nem árt némi marketingtudás sem. Esetleg keress meg ezzel foglalkozó cégeket, azok mindig keresnek "bedolgozót", alvállalkozót.
2016. aug. 22. 03:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
#2 a cégek biztos nem más oldalaktól lopott vicces képeket akarnak a céges facebookjukon látni.
2016. aug. 22. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Senki sem mondta, hogy azt akarnak látni. Egyébként pedig vicces és érdekes posztok is kellenek, a többit pedig meg lehet tanulni (ezért írtam, hogy kell némi marketingtudás). Mivel nekem ez a szakmám, nem biztos, hogy szükségem van a kioktatásra tőled.
2016. aug. 22. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!