Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Alkalmi munkát, hogy található...

Alkalmi munkát, hogy találhatók? (diák)

Figyelt kérdés
Milyen munkákat hozhatnak szóba? Elmúltam 18, nagyvárosban keresném, de nem tudom, hogy álljak neki, hogy sikerem is legyen benne.
2016. aug. 23. 18:13
 1/7 A kérdező kommentje:
Elnézést: Találhatok*
2016. aug. 23. 18:13
 2/7 anonim ***** válasza:
Google "város neve diákmunka"
2016. aug. 23. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Próbáltam már. Csak nyári idotartamut találtam és olyat ahol minimum heti 24 órát kellene dolgozni, amit sajnos nem tudok kivitelezni. Ezek a problémák miatt írtam ki a kérdést. Kérem a hasonló tartalmú válaszokat hanyagoljátok.
2016. aug. 23. 18:59
 4/7 anonim ***** válasza:
Sok helyen dolgoztam diákként, de ilyenről még nem hallottam. Menj el hozzájuk személyesen, más ötletem nincsen.
2016. aug. 23. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Az a baj, hogy ez a hozzájuk elég tág fogalom. Nincs konkrét hely ahova menni akarok.
2016. aug. 23. 19:25
 6/7 anonim ***** válasza:
Iskolaszövetkezeteket keresel? Ha nagyvárosban élsz (leírhatnád, hogy hol), ott biztosan van néhány.
2016. aug. 23. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Mindenképpen szeretnék több iskolaszövetkezetet felkeresni. Győrről lenne szó.
2016. aug. 23. 19:56

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!