Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Erdélyi ebay-esek! Az ebayen...

Erdélyi ebay-esek! Az ebayen való eladásnál a szállitást hogy lehet megoldani? Hol lenne érdemesebb inkább eladni a .com-on vagy a . Co. Uk-n?

Figyelt kérdés

Van egy csomó márkás ruhám ( a legtöbb új) pl: Stone Island kabátok(ebayen 100-500$/db) , Vivienne Westwood trikók (ebayen 50-100$/db), márkás női és férfi zakók (Paul Smith,René Lezard,Tommy Hilfiger,Hermes,Ralph Lauren,Hugo Boss,stb..), női és férfi bőrdzsekik(Dolce Gabbana,Hugo Boss,Gypsi,stb..) ; ingek,pólók,hanorákok,pulóverek,nyakkendők,táskák,stb..stb...


Egy normális cikket nem tudok kapni arról ,hogy hogyan lehetne Erdélyből értékesiteni cuccokat az internacionális piacon , például az ebayen .Tudom ,hogy az ilyen cuccoknak itt nem nagyon van piaca ,hisz ki tud megengedni magának egy 50 dolláros trikót (max a Bukarestiek)?


Eddig mindent elolvastam az ebayes eladás kapcsán ,minden cikket ,fórumot ,2007-es adatokig visszamenőleg ,DE SEHOL SEM kaptam egy épkézláb szöveget ,ami elmagyarázná azt ,hogy mely szállitási céggel lehetne szállitatni esetlegesen jutányos áron EU-n belül vagy azon kivül .


Miképpen lehetne Erdélyből külföldre, az EU-ba vagy azon kivül szállitani ,úgy ,hogy az meg is érje mind az eladónak ,mind pedig a vevőnek is ????



2016. aug. 26. 13:45
 1/4 anonim ***** válasza:

Erdély = Románia. Mehetsz Romániáról szóló cikkeket keresni (de amúgy van posta Romániában is...)


Amúgy meg vagy megéri vagy nem. A kínaiak azért tudják ingyen küldeni, mert ott az állam kifizeti a küldési összeget a cégeknek. Szóval így vagy úgy de sokba fog kerülni a csomagok küldése.

2016. aug. 26. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 divab válasza:
DHL
2016. aug. 29. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:

1* Tudom hogy Erdély romániában van ( sajnos ) épp ezért román és magyar nyelvű oldalakat is néztem, több mint 30 oldal cikkeit és fórumait olvastam el így össze-vissza mindkét nyelven .


2* Köszönöm a válaszod :) Próbálkozok velük is , hátha


* ritkán vagyok fenn GYK-n így későn válaszolok

2016. nov. 22. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
WTF?
2017. júl. 26. 21:34

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!