Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Hogyan tudnék pénzt keresn i...

Hogyan tudnék pénzt keresn i suli mellett 15 évesen?

Figyelt kérdés
Nagyon szeretnék egy iphone 6s-t mivel tudom hogy nagyon drága ezért eszem ágába sincs elvárni a szüleimtől hogy az egészet egyben kifizessék.Megszeretném keresni min.a telefon árának a felét.De a szüleimtől/rokonoktól csak ünnepekkor kapok pénzt.Tavaszra szeretném hogy meglegyen a pénz.20000Ft-ról indulok.

2016. aug. 27. 12:16
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
73%

"Fotózásra,telefonálásra,netezésre és csak a facebook a messenger a snapchat és az instagram lenne letöltve."


Na itt a nagy gebasz az egészbe. Ezeket ugyan úgy tudja egy telefon töredéke annyi pénzért. Ja de hát az nem Iphone, azzal nem lehet menősködni. Tagadd csak, de tök nyilvánvaló hogy csak villogni kell.

2016. aug. 28. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
68%
Meg persze mert a barátnődet akarod majmolni.
2016. aug. 28. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 A kérdező kommentje:
Komolyan mondom..te biztos nagyon jól tudod...akárhányszor írhatom le azt hogy NEM MENŐSKÖDNI SZERETNÉK..ha én szeretnék akkor már rögtön majmolni akarok?Jó lenne az olcsóbb telefon vagy a samsung vagy bármilyen más de a mostani is 1 éves és már kezd tönkremenni..kiírtam egy kérdést.Annyit kérdeztem hogy hogyan hogyan tudnék pénzt keresni..akkor miért nem erre kapok választ?De mit magyarázkodok állandóan?Hiába mondom úgyse hiszitek/hiszed el..egyáltalán mi közöd van hogy minek kell?Leírtam,ha nem hiszed el akkor az már nem az én bajom..
2016. aug. 28. 20:30
 14/16 anonim ***** válasza:
leírták már szerintem. betöltöd a 16-ot és keresel diákmunkát.
2016. aug. 28. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim válasza:

Te magad írtad le, hogy NINCS időd az iskola mellett.

Akkor mégis mit vársz, milyen választ adjunk?!


De ha ennyire szeretnéd azt a telefont, akkor gyűjts a pénzt, tegyél félre amennyit csak lehet, és majd nyáron kipótolod munkával.

2016. aug. 28. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim válasza:

Szia! Gimnazista lány vagy és suli mellett nekem sincs semmi időm, főleg, hogy most volt a gólyatábor és a tankönyvosztás is zajlik, amin kötelező a részvételem, mert DB elnök vagyok. Tökéletesen megértem a problémádat, nem rég még én is ebben küszködtem, mondjuk nekem egyszerűbb volt, mert egy régi, elég komoly balesetemből adódóan elég kerek összeget kaptam. Én megbeszéltem a szüleimmel, hogy jól tudják, hogy suli mellett egyáltalán nincs időm, nyáron meg megy a franc dolgozni, az eddigi összes zsebpénzemet ráfordítva egészítsék ki és legyen úgy megvéve a telefon. Persze nem ment ilyen egyszerűen, jó pár áthisztizett éjszaka volt, de megérte. GSM-eknél már van 185-ért iphone 6s (minden színben) 16 GB-al. Én is onnan rendeltem, azon keresztül, holnap után jön majd meg. Teljesen megbízhatóak eddig, bár én a mobilvilág-osról rendeltem. A weboldalukon nincs kirakva a drágább telefonok, csak a közép-árkategóriások. Szerintem megéri inkább onnan rendelni, hisz kártyafüggetlen

Továbbá rokonságba is mehetsz "dolgozni". Ha van egy üres napod átmehetsz valamelyik nagyszülődhöz, leszeded a függönyt, bedobod a mosógépbe, kimosod, majd visszarakod. Pofon egyszerű és eszméletlenül értékelik. Vagy főzöl helyette, sütsz valamit, kitakarítasz.

15 évesen a címerezésen kívül nem tudsz semmit sem csinálni, max jövő nyáron, de az eszméletlen messze van. Beszéld meg a szüleiddel, hogy fizessék ki előre, és ha mész dolgozni, vagy lesz pénzed visszafizeted lassan. Ha olyan helyzetben vagytok, hogy ez így nem megoldható, akkor várj. Nyisd ki a szemed, szedd ki a parkolóautomatákban bennmarad aprót meg hasonló. Sok pici sokra megy. Eladhatod a régi ruháidat, megint játékaidat, unalmas könyveidet. Kutyasétáltatás is jó munka, csak nálunk nem annyira elterjedt, ha van ismerősi körödben olyan, akinek szüksége lenne, ajánld fel, vagy akár kisgyerekekre is vigyázhatsz. Nem muszáj diákmunkát keresned, csak kicsit szemfülesnek kell lenni;)

2016. aug. 30. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!