Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Etoro nevű oldalról kinek mi...

Etoro nevű oldalról kinek mi a tapasztalata?

Figyelt kérdés
Még nagyon régen (több éve) csináltam egy ilyen profilt csak kipróbálás gyanánt és elkezdtem virtuális összeggel kereskedni. És most hirtelen eszembe jutott hogy rá akarok nézni. Egy jelszócserével sikerült bejelentkeznem a több éves accountra és igaz hogy virtuálisan de több mint 9 ezer dollár van rajta! :O Na most engem az érdekelne hogy igazi összeggel sikerült már valakinek egy csokira való pénzt is szereznie az oldalon amit aztán kézhez is tudott venni? (Ha életedbe nem próbáltad az oldalt és fogalmad nincs mi az kérlek ne írj!)

2016. aug. 30. 03:14
 1/1 anonim ***** válasza:
Sikerült, úgy 6 év után...
2016. aug. 30. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!