Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Most kaptam meg az OTP Junior...

Most kaptam meg az OTP Junior bankkártyámat azt hittem a hátoldalt le kell kaparni ahol az aláírás van, szerencsére látszólag nem sérült meg. Ha megsérült újat kell igényelnem?

Figyelt kérdés

2016. aug. 30. 10:07
 1/3 anonim ***** válasza:

Jesszusom, ez nem kaparós sorsjegy! :D


Ha megsérült és nem tudod aktiválni vagy nem tudja leolvasni a terminál vagy bankautomata, akkor igen, újat kell igényelni (a bankban), persze azt ki kell fizetned.

2016. aug. 30. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Próbáld ki
2017. szept. 28. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

1-es, én nem csodálkozom a kérdezőn, ugyanis itt nem egyszer olvastam már olyan tanácsot (megtehető vagy sem, még nem jártam utána), hogy le kell kaparni a kártya hátoldalán lévő CVC kódot, hogy ne lehessen neten vásárolni vele, ha ellopják vagy más is hozzáfér.

Biztos ilyesmire emlékezett a kérdező...


Kérdező: azt tanácsolnám: hogy menj el a legközelebbi OTP-be, kérd az ügyintéző segítségét az aktiváláshoz (mert bár nem egy nagy valami, de akkor lehet, az sem sikerülne Neked) és ha nem sikerül aktiválni, akkor ott, rögtön meg is tudod igényelni az újat.

2017. szept. 29. 08:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!