Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Szerintetek is az emberek...

Szerintetek is az emberek többsége saját magának köszönheti, hogy csóró?

Figyelt kérdés

Több haverom is van,aki 2-3 műszakban robotol egy gyárban havi 90-110 ezerért, PLUSZ KAJAJEGY ( ki ne hagyjuk!!:D).

Majd elkölti cigire,piára,baromságra.Hó végén pedig nyomorog. Ott volt a lehetőség mindenki előtt,hogy többet keressen,de a kifogások sorrendben:

--- túl nehéz az a munka

--- áhh nekem ahhoz nincs kedvem

--- de akkor korábban kell kelni nem?

--- alig fizetnek többet,úgy nem kell (értsd: 20-30 ezerrel,ami pont annyi amiből ki tudná fizetni az összes számlát)



2016. szept. 1. 12:16
 1/7 anonim ***** válasza:
84%
Igen, ez a tipikus proli felfogás. Többet akar keresni, de kevesebbet akar dolgozni/tenni érte.
2016. szept. 1. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
66%

Tipikus magyar csicska felfogás.

Tenni nem akar semmit csak elvár,pont ők lesznek a frusztráltak főleg amikor rájönnek még nőjük sem lesz,mert ehhez nem akar senki aszisztálni.

2016. szept. 1. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
82%
Részben igen, részben nem. Nagyon sokat számít, mit hoztál otthonról, és ezt elsősorban nem anyagi szempontból értem.
2016. szept. 1. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
27%
na a napi megmondóember megjelent. Oszd az észt. Te okos vagy, mi meg hülyék. Várjuk a nagy és bölcs tanácsaidat.
2016. szept. 1. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%

"Majd elkölti cigire,piára,baromságra."---Ez a gond!

Ez pedig az eredmény: "Hó végén pedig nyomorog."


Én is kb. ennyit kapok, de nem vagyok iszákos és nem cigizek, így a pénzem 40%-át félre tudom tenni.

A dohányosok mindig sajnáltatják magukat, szidnak mindenkit, mert drága a cigi...


160Ft 20 dohánymag, ha 50%-os a kelési ráta 10kg dohányt jelent. 1 kg dohány = 1250 szál cigi = 66 doboz, 10 kg esetén 660 doboz, majdnem napi 2 egész doboz, ehhez jön a cigarettapapír 1Ft-os ár. Ennek ellenére én is sok balféket ismerek, akik havi 60 000-et elfüstölnek a 97 000-es fizetésükből.


Haverom kocsival szokott dohányföldről szedni levelet, kizárólag szedés és beszántás után 4-5 óra alatt megvan a teljes éves sodorni valója.

2016. szept. 1. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
64%
Szerintem is részben igaz, részben meg nem. Ha a szülő nem foglalkozik a gyerekkel, mindent ráhagy akkor a gyerek jó eséllyel rossz társaságba keveredik, és ezt nagyon sok volt osztalytarsamnal látom. Engedték mindenhova őket, minden buliba, nem neveltek rendesen stb, s lett olyan akiknek az lett a vége hogy 19 évesen 8 általánosan van s minden megspórolt pénzét elissza, s csodálkozik, hogy egy csajnak sem kell. Szóval igen, nagyban függ a családtól, hogy mennyire osztonzik őket a tanulásra, a dolgos munkára, és arra hogy ha akarsz valamit akkor tegyél érte.
2016. szept. 2. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

5:

"Haverom kocsival szokott dohányföldről szedni levelet, kizárólag szedés és beszántás után 4-5 óra alatt megvan a teljes éves sodorni valója."


Az ő saját dohányföldje? Vagy lopja?


Amúgy így meg havi 30-40 az autó fenntartásra menne el.


Ennél egyszerűbb nem cigizni.

2016. szept. 2. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!