Weboldalunk cookie-kat használhat, hogy megjegyezze a belépési adatokat, egyedi beállításokat, továbbá statisztikai célokra és hogy a személyes érdeklődéshez igazítsa hirdetéseit. További információ

Főoldal Belépés/Regisztráció Egy véletlen kérdés Facebook

Kategória: Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések

A kérdés

18 évesen suli mellett milyen munkák vannak ami nem veszi el az időm a tanulástól?

Keress kérdéseket hasonló témákban: munka, diák, fizetés, iskola

2016. szept. 1. 22:06  Privát üzenet  

A válaszok
Ez kemeny dio... telefonos ugyintezo vagy minek mondjak...esetleg? Vagy hetvegente elafo a tescoban, ilyesmi helyen..

A válaszíró 74%-ban hasznos válaszokat ad.
# 1/2Időpont 2016. szept. 1. 22:45 Privát üzenet
Hülyén fogalmaztad meg a kérdést. Egyébként hétvégi melók, esetleg részmunkaidős diákmeló. Ez főként akkor játszik, ha városban laksz esetleg közelében. Meki, cinemacity és hasonló helyek rugalmasak diákmelósokkal. Én cinemacitynél dolgoztam sokat. Előre lehetett napokat lefoglalni, x órára stb. Például amikor tudtam, hogy laza napom lesz suli után elmentem 4 órát dolgozni. Vagy, ha tudtam, hogy hétvégén nincs programom akkor mentem stb.

A válaszíró 62%-ban hasznos válaszokat ad.
# 2/2Időpont 2016. szept. 1. 23:06 Privát üzenet

Értesítsünk róla, ha új válasz érkezik? Válasz küldése

Kapcsolódó kérdések
Ha lenne 12 ha földterületetek, egy 5000 fős város mellett,25 km-re egy nagyvárostól, mit csinálnátk vele?
Milyen módszerekkel kereshetünk plusz pénzt állandó állásunk mellett?
Hogyan tudnék pénzt keresn i suli mellett 15 évesen?
Álláskeresési járadék mellett vallalhatok alkalmi munkát anélkül hogy megszűnne a járadékom?
Tudnátok linkelni olyan diákmunkákat amiket lehet iskola mellett is végezni? Most leszek 10. -es.16/f
Mennyi marad meg a fizetésetekből a lakhatás mellett és hogyan jöttök ki belőle?

Kérdések az Üzlet és pénzügyek rovatbólKérdések az Egyéb kérdések rovatból

Minden jog fenntartva © 2019, www.gyakorikerdesek.hu | GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | WebMinute Kft. | Kapcsolat: info (kukac) gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!