Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Képtelen vagyok megérteni,...

Képtelen vagyok megérteni, hogyan tudom elintézni, hogy paypal kártyával vásároljak. Mi a megoldás?

Figyelt kérdés
Többen elmagyarázták már, de minden esetben valamilyen lépés kimaradt, vagy ha elolvastam egy magyar nyelvű ismertetést, akkor átváltott angolra, és ezek után elvesztettem a fonalat. kb. két éve próbálkozom vele, de nem jutottam előbbre.

2016. szept. 17. 11:42
 1/6 anonim válasza:

Regisztrálsz egy fiókot, és hozzáadod a bankkártyádat.

(Add bank card)


Ennyi az egész.

2016. szept. 17. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Nem muszaj regisztralni, amikor az elado atiranyit a Paypal oldalra, van egy olyan lehetoseg, hogy kozvetlenul megadod a bankkartyad adataid.
2016. szept. 17. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Köszi, ezért nem tudom megoldani, mert mindenki elintézi egy mondatban. Mintha azt mondanám, hogy a rossz TV-t megjavítod és kész!
2016. szept. 17. 12:33
 4/6 anonim ***** válasza:
100%

Eleve nem "Paypal kártya", amiről szó van.

Ha két éve próbálkozol és nem megy, akkor inkább hagyd abba a próbálkozást, és kérj meg egy ismerőst, hogy segítsen!

2016. szept. 17. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:

De ezen egyszerűen nincs mit magyarázni.


paypal.com

Sign up (Personal account ha nem üzletszerűen akarsz ELADNI)

Ha kész log in ha nem jelentkeztet be autómatikusan

My paypal

Bank account and Cards

Link a card

Megadod a kártyád adataid és készen is vagy!


Ha tényleg nulla, de tényleg! az angol tudásod, akkor még mindig ott van a Google fordító, ami ilyen szavakat hogy "sign up" "login" azért még képes neked lefordítani.


Innentől kezdve amelyik webshopnál akarsz vásárolni, kiválasztod a Paypalt és biztos kéri hogy jelentkezz be, majd okézd le, és ki is van fizetve a cucc.

2016. szept. 17. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
kosz.hasznos volt
2020. ápr. 29. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!