Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Milyen rendeletekkel tudnam...

Milyen rendeletekkel tudnam alatamasztani? Tobbi lent

Figyelt kérdés
szoval az van h 5 munkanapbol 4 munkanapot egymas utan 12-4 orazasok vannak. es h nem e lehet valami kompromisszumot kotni ha en rendeletekkel megyek elejuk h ez tilos ilyenek. mert a parom mar alig tudja nyitva tartani a szemet ketszer beverzett a fule is verzett elmentunk orvoshoz pihenest javasolt. na de nem engedik el. az orvost meg ezzel nem zaklathatjuk. 8 orara van bejelentve majdnem 60 ora tuloraja van mar lassan es 3 hetet dolgozik a honapban mert 12 en kezdett. valaki valamit esetleg?

2016. szept. 23. 09:04
 1/3 anonim ***** válasza:

"ketszer beverzett a fule is verzett elmentunk orvoshoz pihenest javasolt."

Akkor írja ki az orvos betegállományba!

Rendeleteket hiába viszel, attól nem fog változni semmi, max "találnak" majd valami kivetnivalót a párod munkájában és "eltanácsolják".


Ezen kívül még "megoldás" lehet a kilépés.


Amúgy jól értem, hogy 5 munkanapból 4-et 12 órázik és 3-at nem dolgozik? Mert akkor azért tudna pihenni...

Hány szabadnapja van?

2016. szept. 23. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
hetfo-pentekig munka szerdan van szabadnapja de akkor ejszakara megy. es egybol ejszakaba reggelre. szval 24 orat dolgook szerda csutortok. aztan csut este jon haza penteke. reggelre megy. hetvegen meg itthon van teendoje. es hetfon nekem lesz okom es lehetosegem felulirni a munkaora szamukat. szoval ha vannak rendeletek azokat kernem. orvos nem.irja betegbe mert elmeletbe csak a haziorvos teheti meg ami nem itt van es ahhoz kene minimum egy hetkoznap 2 ora ut oda vissza 4... szoval az meg nincs.
2016. szept. 24. 10:37
 3/3 A kérdező kommentje:
es nem rugnak ki mert senki nem tudna a helyere menni ot is 2 eve vartak mar. engem meg mar 3 es most fogom beadni a derekam de kene egy kis segitseg. meg a hetvegen ha osszegyulne egy par rendelet jo lenne. kellek.nekik nekem meg nem muszaj csak oda mennem dolgozni. szoval ha lehetne.. aki tud segiteni...megkoszonnem
2016. szept. 24. 10:40

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!