Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Miért nem tudok a PayPal-al...

Miért nem tudok a PayPal-al ingyenesen utalni? Mit csinálok rosszul? Lehet egyáltalán?

Figyelt kérdés
2016. szept. 26. 14:18
 1/9 anonim ***** válasza:

Részleteket mondhatnál. Hol merül a költség, milyen felületen látod és milyen címszóval.

Amúgy ha küldésre használod, akkor mindig ingyenes. Tehát valamit félreértesz. Lehet, hogy a saját bankod költségeit értelmezed Paypal költségként. Mesélj!

2016. szept. 26. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Én úgy tudom, hogy ha fizetsz vele (vettél valamit és paypallal fizeted), akkor neked ingyenes és a fogadó fél fizeti a jutalékot. Viszont ha te küldesz magánszemélynek (lehet cégnél is igaz), akkor te fizeted a jutalékot. Eddig kétszer küldtem pénzt ezen a módon és egyik sem most volt, lehet már megváltozott.
2016. szept. 26. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

Ha vásárolsz PayPal-lal, az ingyenes.

Ha magánszemélynek küldesz pénzt, az akkor ingyenes, ha van PayPal egyenleged. ha kártyáról vonja le a pénzt, annak a díja 3,4%+90 HUF. Megválaszthatod, hogy te, vagy a fogadó fél fizeti a díjat.


[link]

2016. szept. 26. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:

Húgomnak küldtem pénzt Németországba, de levont 1,98 eurót. A vásárlás az ingyen van, tudom, de ez nem volt az.


PayPal egyenleget, hogy kell csinálni?

2016. szept. 27. 11:42
 5/9 anonim ***** válasza:
Top up menüben átutalsz a számládról. Viszont az átutalásért a bankod a számlacsomagodtól függően akár többet is felszámíthat, mint a Paypal díja. Meg kell nézni, hogy jössz ki jobban.
2016. szept. 27. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Oké, köszi.
2016. szept. 29. 14:40
 7/9 A kérdező kommentje:
Most meg az van, hogy visszautasította a húgom a pénzt (közös megegyezés) de ezt a pénzt sehol nem találom.
2016. szept. 29. 14:47
 8/9 anonim válasza:
Vissza fog menni a bankkártyádra a pénz ha elutasította a fogadó fél. 2-3 nap kell neki.
2016. okt. 1. 07:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Igen, valóban visszajött az OTP számlára, azt hittem ez gyorsabb művelet. Nyitnom kell PayPal számlát, hogy legyen rajta pénz .....
2016. okt. 1. 14:34

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!