Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Vásároltatok már vateráról?...

Vásároltatok már vateráról? Mi a véleményetek az internetes vásárlásról/rendelésről?

Figyelt kérdés

Nem tudom milyen kategóriához kellett volna írnom, szóval ha van külön vásárláshoz kötött kategória akkor bocsi, de én nem találtam :)

Kíváncsi vagyok azért, hogy ki mit vett és milyen terméket vásárolt.


2010. ápr. 24. 10:41
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%
Szia! Én teszveszről szoktam vásárolni, mindig rendben volt. Én leginkább ruhát szoktam venni, főleg felsőket, de vettem már melltartót is, teljesen újat. :)
2010. ápr. 24. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
100%
Vettem már onnan ruhát, játékot, konyhai eszközt, eddig mindig rendben ment minden, de azért licitálás előtt nézd meg, hogy akitől szeretnél vásárolni, megbízható-e.
2010. ápr. 24. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
100%

Én egyszer vásároltam egy bontatlan ruhavédő csomagot a bolti ár 40 százalékáért. Egy gond volt csak vele: személyesen vettem át és nagyon rossz volt olyan kevés pénzzel "kiszúrni" az eladó szemét.

Egyébként az internetes vásárlás jó dolog, főleg ha olyan holmit veszel, ami már előzőleg bevált, ezért nem kell előtte kipróbálni.

2010. ápr. 24. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
100%
Régóta vaterázok, vigyázni kell, kitől veszel!
2010. ápr. 24. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
100%
Egy ideje rákaptam Vaterára, különösebb problémám nem volt vele. De nézd meg, kitől vásárolsz, milyenek a visszajelzései.
2010. ápr. 24. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 A kérdező kommentje:

Több mindenre licitáltam, és most sok termék az én licitem alatt van, szóval ha velem lezárul a licit akkor kötelező megvennem? mert közben találtam mondjuk jobbat, vagy olcsóbbat.

Tegnap regisztráltam este, szóval még nem igazán vagyok tájékozott ilyen téren.

Köszönöm az eddigi válaszokat, és jó tanácsokat :)

2010. ápr. 24. 11:28
 7/14 anonim ***** válasza:
100%
Vettem már mobilt, számítógép alkatrészeket, ruhákat. Viszont sok mindent féláron meg lehet kapni az ebay-en. Nem árt inkább ott nézni a drágább dolgokat.
2010. ápr. 24. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
100%
igen, kötelező megvenned..de nem ártana a felhasználási feltételeket elolvasnod, meg kattintgatás előtt elolvasni, mit fogadsz el a licitálással
2010. ápr. 24. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
Vettem, eddig semmi baj nem volt.
2010. ápr. 24. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
100%

Kedves Kérdező! Én többnyire eladni szoktam, és eddig sosem volt gond. Én korrekt vagyok, és 90%-ban velem is korrektek.

A maradék 10% meggondolatlanul licitált, illetve meggondolta magát annak ellenére, hogy a Polgári Törvénykönyv 211. § -a szerint a licitálással vételi ajánlatot tesz, és megnyert aukció esetén köteles átvenni a terméket az eladótól.

Ez nem a Bosnyák piac, ahol megígéred a kofának hétfőn, hogy megveszed a cuccát, utána meg soha többet nem lát :)

2010. ápr. 24. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!