Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Amerikai webáruház termékeiből...

Amerikai webáruház termékeiből behozatal Magyarországra, van bárki aki intézte ezt már a brandsetter.hu-n keresztül? Milyen alternatívák vannak?

Figyelt kérdés

Lenne pár dolog, amit itthon nem forgalmaznak, az adott amerikai webáruházak pedig nem vállalnak külföldi szállítást. Van aki már rendelt a fent említett szolgáltatással? Ha igen, mik a tapasztalatok? Gyanúsnak érzem, amiért ennyire nincsen semmi említés róluk neten.


Privát, magánszemélyes felajánlkozást köszönöm, nem kérek.



2016. szept. 28. 05:41
 1/3 anonim válasza:
Szia! Én most készülök tőlük rendelni, neked van már tapasztalatod a céggel kapcsolatban azóta?
2016. nov. 8. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

Nincsen, az előre utalás miatt túl rizikósnak éreztem, ha mégis átverés, mégis hol reklamáljak, kin tudnám behajtatni? Végül kerestem egy szándékosan kisebb, pár fős üzletet, olyat akik témába vágó árukat forgalmaznak, és egy náluk leadott rendelés mellé kérdeztem, várható-e náluk később mint megvehető termék, vagy ha nem, meg lehetne-e oldani hogy ezt is importáljanak ha már úgyis Amerikából jön a többi áru is. Rendesek voltak, meg tudtam velük beszélni, de ez nyilván macerásabb, kiszámíthatatlan mennyit kell várni és simán le is rázhatnak.


Még mindig jó lenne valami jól működő, megbízható (nem civil) megoldás, vagy ha már civil, akkor utánvéttel vagy személyes átvételkor fizetéssel, mert ha én utalok és semmit nem kapok, még mindig többet bukok mintha a megrendelőnek legalább a megvett termék megmarad.

2016. nov. 17. 09:35
 3/3 anonim válasza:

Amazon sokmindent kezbesit vilagszerte,probalj ugy keresni az oldalon!


Egyebkent van korulbelul ot-hat olyan ceg,akik cimet adnak Neked. Oda rendelsz,ok pedig mint egy posta hazhozszallitjak Neked. Mikor megerkezik fizeted az extra szallitasi dijat. Borderlines,Packabox,nem tudom melyik megy Magyarorszagra,de biztosan van,guglizzatok :)

2017. febr. 12. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!