Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Mit csináljak? Rendeltem...

Mit csináljak? Rendeltem eBayen egy kamerát, a névnapi ajándékom lett volna, és még nem jött meg. Június 27-én van a névnapom, június 24-én rendeltük. Október elseje van, nem jött meg.

Figyelt kérdés

Már a karácsonyi ajándékokról tárgyalunk.

Kétszer küldte el a fickó.

Ha jól számoltam, október negyedike a határidő.

Az ürgére tegnap ráírtam,

azóta nem írt vissza.

Nem tudom, meddig érdemes várnom.

Már NAGYON dühös vagyok...



2016. okt. 1. 18:04
 1/2 anonim ***** válasza:
88%

Régebben ebayeztem, kb 2 éve.

Emlékeim szerint 45 napod lett volna case-t indítani.

Ez augusztus közepén letelt.

Tehát a rendelésed óta eltelt több, mint 3 hónap, tényleg nem tudom, mire vártál.

Sajnálom, hogy ez épp egy ajándék volt, és így rossz emlék lesz, de kb egy hónap alatt a világ végéről is megjönne bármi, ráadásul ez a 45 nap elég konkrétan le van írva.

Angolul biztosan tudsz valamennyire, ha meg nem, akkor megkérsz valakit.

nem kezdünk el úgy külföldről rendelgetni, hogy le sem tudjuk fordítani az oldalt.

Egyébként mit küldött el kétszer, és kicsoda?

Minek a határideje 10.04?

Egy tegnapi e-mailre ne várj választ fél nap alatt, mikor más időzónába írogatsz.

Arra figyeltél egyáltalán, hogy milyen volt az eladó értékelése?

Ha több ezer ügylete volt már, és még így is 98-99-100%-os, akkor rendelj tőle nyugodtan.

De ha csak néhány ügylete volt, vagy bármennyi ügylettel 97% alatt van, akkor keress mást.

Ugyanazt a terméket nagyon-nagyon sokan árulják, keress olyat, akinek jó az értékelése, az nem fog átverni, mert nem kockáztatja, hogy lejjebb csússzon a %-a.

2016. okt. 1. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
87%
Kedves Laci! Három nap alatt kb. semmi nem fog ideérni külföldről, de három hónapig azért nem kellett volna várni, mert nem fog az ezer ügyfele közül pont rád emlékezni ennyi idő után. Milyenek a visszajelzései az eladónak? Másoknál rendben ment a dolog? Melyik országból küldi?
2016. okt. 1. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!