Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Mit tennétek ha lenne 2...

Mit tennétek ha lenne 2 millio Ft megtakaritasotok, mar huszas eveitek elejen?

Figyelt kérdés
Mit tennete ekkora osszeggel, befektetnetek? Elszorakoznatok?
2016. okt. 1. 20:29
 1/7 anonim ***** válasza:
76%
semmit
2016. okt. 1. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Egy kocsi biztos jól jött volna.

De az is jó lett volna, ha ezzel megvan az önerőm a házhoz.

Mert úgy oldottam meg, hogy az önerő személyi kölcsön volt, meg hozzá jött a lakáshitel, így most 5 éve 2 hitelt fizetünk.

Lakásod van-e már, vagy fogsz-e kapni, esetleg örökölni? (nem egy felet vagy harmadot, hanem egész lakást)

Ingatlanban mindig lehet gondolkodni, mert mindig szükséged lesz rá, és mindig lesz értéke.

Persze ehhez ugye fel kéne venned egy lakáshitelt, ami most sokkal jobb kondíciókkal van, mint az elmúlt években.

De van-e munkád?

Ha nincs, akkor ebből a pénzből kezdj el fizetni több lakástakarékot egyszerre, nagyobb összeggel. Így pár év múlva akár milliós állami támogatászt is vehetsz fel, ha majd lakást vennél.

Lehet hitel sem kell majd hozzá.

Ha jól tudom (de inkább nézz utána!) egy embernek egyszerre 5 lakástakaréka lehet.

2016. okt. 1. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

Igen dolgozom folyamatosan, a lakástakarék elég jó ötlet, köszi :)

Örökölni nem fogok, nincs ingatlan se

2016. okt. 1. 21:51
 4/7 anonim ***** válasza:
semmit, félretettem volna szűkösebb időkre.
2016. okt. 2. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

A mai világban 2 misit elszórakozni? Csak akkor ha tehetős vagy...

Ház, befektetés vagy lakástakarék.

2016. okt. 2. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Nekem volt ennyi, vagy talán valamivel kevesebb. Eszembe sem jutott elszórakozni, és később egy családtagot ért súlyos autóbaleset után igencsak nagy szükségem is volt rá.
2016. okt. 2. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

Nem vagyok tehetos, megdolgoztam erte, csak ugy vagyok vele, ha mar kuzdottem ideje lenne kicsit lazitani is.

Termeszetesen nem az egesz osszeget, sosem voltam egy nagy bulizos.

2016. okt. 2. 11:39

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!