Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Ha kuldok egy 2. 000ft os...

Jasdik kérdése:

Ha kuldok egy 2. 000ft os emelt dijas sms t akkor utána nem tudnak több pénzt le vonni a telefonomrol a nélkul hogy én küldenék egy újabb sms t?

Figyelt kérdés
Kuldtem egy emelt dijas sms-t, 2.000ft osat.Kaptam egy visszajelzést is hogy rá terhelik a szamlára.Akkor ha nem kuldokmujabb sms t akkor nem tudnak több pénzt terhelni?Természetesen a pénzért cserébe meg kaptam azt is amiért fizettem!!

2016. okt. 3. 16:52
 1/3 anonim ***** válasza:

Az apró betűs részt kellett volna elolvasnod, mert előfordulhat, hogy ott rejtik el, hogy az emelt díjas SMS küldésével te igazából előfizetője leszel a cégnek és hetente küldenek neked X SMS-t Y összegért és fizetsz az SMS fogadásáért.

Ezt az előfizetést és az SMS-ek érkezését csak egy újabb SMS-sel lehet megszakítani, amit lehet, hogy te szépen elfogadtál, anélkül, hogy elolvastad volna.

Sok cég trükközött ezzel pár éve, nem tudom, mennyire szokás még.

2016. okt. 3. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Nem kuldenek tovabbi sms t nem volt ilyesmi irva annyit irt figyelmesen elolvastam mindent.Elgépelt sms ekert nem válal feleőséget.De anélkül hogy ne kuldjenek sms t ergo én ne kuldjek akkor nemmtudnak le vonni tovanni pénzt?
2016. okt. 4. 07:00
 3/3 anonim válasza:

A küldött emeltdíjas sms esetén csak a küldésért kell fizetned tehát ők nem fognak neked több smst küldeni csak egyet amiben visszaigazolják a tiédet.


A fogadott emeltdíjas sms szolgáltatásnál a fogadásért fizetsz és pont ezért küldenek is jópárat hogy fizethess. Ezt az sms fajtát onnan lehet felismerni hogy amikor elküldöd az első üzenetet akkor erről az ismétlődésről tájékoztatnak ill ennek elfogadását jóvá is hagyatják veled.


Ha nem vagy biztos benne hogy adott oldal melyik fajta smst használja, akkor a legbiztosabb megoldás, ha az oldalon keresel egy ügyfélszolgálati elérhetőséget és megkérdezed! Biztos ami biztos!

2016. nov. 12. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!