Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Rendeltem egy webáruházból...

Rendeltem egy webáruházból 09.12-én a neve mindenamioutdoor.hu és azóta sem érkezett meg a rendelésem. Mit tegyek?

Figyelt kérdés
Ìrtam nekik emailt, nem vâlalszolnak... Utánvétes a rendelésem, szóval nem áll benne a pénzem, de kellene a dolog,mert meglepetés a páromnak. Futóöv,mert félmarathonokra jár és vettem neki egyet,illetve azt hittem, hogy vettem. Mit csináljak? Vegyek máshonnan, vagy vârjak? Novemberbe megy futni újra...
2016. okt. 9. 22:37
 1/8 anonim válasza:
Nem vagy köteles átvenni, rendelj máshonnan
2016. okt. 9. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim válasza:
100%
Rendelj ujat normalis helyen mar akar 2 nap mulva kihozzak de max 5 munkanap
2016. okt. 9. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
De ha megrendeltem és nem veszem át, annak következménye lehet, nem? Nem vagyok jârtas ebben a webshopos rendelésben...de nem jelentenek fel emiatt? Azt ìrják az apróbetűsben,hogy 4-8 munkanap,de esetenként eltérhetnek. Ha lemondom honnan érdemes rendelni?
2016. okt. 9. 23:00
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Írsz nekik egy e-mailt, hogy elállsz a vásárlástól és megrendeled máshonnan. Semmilyen következménye nem lesz.
2016. okt. 10. 00:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

[link] is van - nem hívtad még fel őket? Ha nem, miért nem?

Bocs, hogy ezt mondom, de abszolút nem értem az a mentalitást, hogy ilyenkor valaki megkérdezi a Gyakorin, hogy mit tegyen?... Majd 1 hónap múlva...

Ha nem kaptad meg 10 nap alatt, felhívod, rákérdezel és kész - vagy lemondod vagy vársz.

Itt a telefonszám:

[link]

2016. okt. 10. 07:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Hopp, véletlenül 2x tettem be a linket - bocsánat :-(
2016. okt. 10. 07:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Mert hívtam őket 8 munkanap után,a zt mondták benne van az apróbetűsben,hogy időnként tovább tart a kiszállítás! Aztán ment az email a 3. héten, de nem jött válasz, a telefont,meg nem veszik fel, kedves idegen! Képzeld nem elsőre rohantam ide és tettem fel a kérdést...nem kell egyből letámadni. Kérdezz, válaszolok, ezért tettem ide fel, hátha már járt úgy valaki,hogy a 2. hónapban vitték ki neki a terméket.
2016. okt. 10. 20:51
 8/8 anonim ***** válasza:
100%

Na, akkor fussunk neki még egyszer :-) (5-ös vagyok)

A kérdésben nem említetted, hogy telefonon is hívtad őket - én meg nem vagyok gondolatolvasó...

Biztos, hogy nem várnék valamire 1 hónapig.

És hogy segítsek is: létezik az ún. távollévők közötti (interneten vásárolt) terméknél az elállási jog, ami elvileg akkor lép életbe, ha megrendelted a terméket, megkapod, de nem olyan, mint a képen.

De ebben az esetben, ha megrendelted , de pl. nem kapod meg ilyen sokáig, ilyenkor is élhetsz vele: egyszerűen írsz nekik egy emailt (de mindenképpen írásban, hogy legyen nyoma), melyben közlöd, hogy elállsz a vásárlástól, mivel túl sokáig nem tudták leszállítani - így most már nem aktuális.

Nem vagyok egy türelmetlen típus, de ennyit én sem várnék.

2016. okt. 11. 07:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!