Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Ha valaki postán csomagot...

Ha valaki postán csomagot adott fel nekem, akkor mindenképpen kapnom kellene értesítőt?

Figyelt kérdés

Hétvégén előre utaltam egy embernek, így vettem tőle valamit. Azt mondta hétfőn postázza és keddre idér. Erre se emailben sem smsben nem kaptam meég semmilyen értesítést hogy föl adta volna vagy hogy mikorra érkezik a csomag.


Már szerda van és kezdek kicsit aggódni hogy átvert. A kérdésem lényege tehát az h nem feltétlenül kellene kapnom a dpd től vagy máshonnan értesítést?


Ha ma sem jön secsomag se semmi akkor írok neki.


Helyesírásért bocsi.



2016. okt. 12. 10:23
 1/3 anonim ***** válasza:

Jófogás? Ha nem, van értékelése az eladónak? Ha van sok pozitívja, akkor nem kell aggódni...


Ilyenkor a következőkre lehet egyébként gondolni:

- közbejött neki valami, nem tudta mégsem feladni. Sajnos én is jártam már úgy, hogy megírtam a vevőnek, hogy majd hétfőn feladom, aztán hétfőn reggel elmentem dolgozni és este 10-kor értem haza, mert megbetegedett valaki és helyettesíteni kellett váratlanul

- elromlott a számítógép (nekem egyszer 1 hétig nem tudta megcsinálni a szerelő, 2 naponta vittem vissza, mobil netem meg nincs. Nagy nehezen 3.-ik napon találtam free wifit, akkor tudtam írni a vevőnek.

- valamilyen módon a spamba kötött ki az emailes értesítő

- ne adja Isten megbetegedett az eladó vagy a gyereke, stb. Az utalás ugyanis 2-3 perc, de becsomagolni, postára menni, sorba állni nem 2 perc - a múltkor 15 percet álltam a postán, mire sorra kerültem - már majdnem otthagytam a csudába.


És ha MPL üzleti csomagként adta fel, akkor igen, kell kapnod értesítőt, de ha sima csomag, akkor sajnos volt már, hogy a csomagos postás nem dobott be értesítőt.

Mindenképpen érdeklődj majd az eladónál először.

2016. okt. 12. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

Hát sajnos nem vatera és nem jófogás.

Egy fórumon ismertem meg. Kertészete is van. Facebook oldala is. Ugyanis egy virág van a csomagban. Ezért is elég szűkös az idő.

2016. okt. 12. 12:04
 3/3 anonim ***** válasza:

Ha kertészete van, akkor nem valószínű, hogy be fog csapni - lehet, egyszerűen csak feltorlódtak hirtelen a megrendelések. Estefelé kérdezz rá nála, hogy még nem kaptál értesítést a postától és vajon feladta-e és a posta hibája vagy még nem tudta feladni?

Milyen szállítási díjat fizettél?

2016. okt. 12. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!