Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Adás vételhez mi szükséges?

Adás vételhez mi szükséges?

Figyelt kérdés
Kell valami papirokat vinnem, vagy csak a pénzt + aláírás? ( állatkáról van szó! )
2010. ápr. 26. 15:24
 1/6 anonim ***** válasza:
Sok mindentől függhet, például, hogy eladó vagy vevő vagy, milyen állatról van, mekkora érték, stb, stb... Nagyon nem mindegy. A papírjaidat mindenféleképpen érdemes magaddal vinned.
2010. ápr. 26. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Vevő vagyok mopsz és 35ezer
2010. ápr. 26. 18:29
 3/6 anonim ***** válasza:
Nem árt, ha írtok valami papírt az adataitokkal, kitudja, hogy aztán mi nő fel a kiskutyából. Mi tesóméknak vettünk egy beagle testvérpárt, aztán bukó volt a dolog. Törzskönyvük nem volt, mi meg bedőltünk, mint Talmácsi a kanyarban...
2010. ápr. 26. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Tegnap megvettük tk nélkül.Csak személyazonosság szám kellet!Hogy érted, hogy bukó volt? Nem volt fajtatiszta?
2010. ápr. 27. 05:02
 5/6 anonim ***** válasza:
Pont úgy. De miután se adásvételink, se semmink nem volt az ügyletről, ezért nem tudtunk semmit sem tenni. Amúgyis vagy 300 kilométerre volt az eladó. Ezért írtam, hogy érdemes írni egy adásvételit az ilyen dolgokról, a te érdeked is. Már csak a rejtett genetikai betegségek miatt is, hogy érvényesíthető legyen a "garancia".
2010. ápr. 27. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

Értem! Tegnap vettük volt adásvételi vittünk mindent!

Apu ott volt mellettem mert, ő már többször csinált ilyet mint én!

2010. ápr. 27. 20:53

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!