Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Lehetséges, hogy ennyi a...

Lehetséges, hogy ennyi a youtube bevételem?

Figyelt kérdés

Én régebben azt olvastam, hogy körübelül 5 nézőnként 1ft.

Ez ahhoz képest nagyon rossz.

[link]

Az én fiokomban van a hiba? Vagy valóban ennyi lenne?


2016. okt. 20. 22:08
 1/7 anonim ***** válasza:
8%
Átok. Szemmel verhettek.
2016. okt. 20. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim válasza:
30%
Pedig ennyi.
2016. okt. 20. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim válasza:
36%
Úgy emlékszem, feliratkozóktól is függ és még sok mástól... Ezt találtam, hátha segít: [link]
2016. okt. 20. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
60%
2016. okt. 20. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
56%

Nem tudom hogy mi ebben az ezoterikus hacsak nem valami természetfelettire gyanakszol az alacsony bevétel miatt.

A youtube bevételek a reklámoktól függenek amiket a nézőid látnak a videóid alatt/előtt/után.

Most már egyre többen használnak valamilyen reklámblokkolót ezért kevesebben látják a reklámokat és ezek után nincs bevétel.

A lájkok/feliratkozók nem nyomnak a latban de ezek alapján (ha sok feliratkozó van és sokan kedvelik a videóidat) megkereshetnek téged külön partnercégek vagy olyanok akik valamit reklámoztatni szeretnének veled a videódban.

2016. okt. 21. 00:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:
Szerintem a youtube megátkozott téged.
2016. okt. 21. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen a válaszokat!

Valamelyik videómnál 2 ezer megtekintésnél 0 dollár van pedig elvileg be van kapcsolva a vidinél a hírdetés és a bevétel is..nem értem.

Persze alapból nem is ezért csinálom a vidiket csak ha már lehet kapni érte akkor miért ne..mondjuk eddig nem igazán jön össze a dolog:D

2016. okt. 21. 18:48

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!