Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Most ez sikertelen kézbesítést...

Most ez sikertelen kézbesítést jelent?

Figyelt kérdés
csomagot várok, a posta hozza. csomagkövetésnél ma reggel már a megyeszékhelyi logisztikai központban volt aztán 8:26kor mátr a helyi kisvárosi postát írja kézbesítés alatt, aztán 8.49kor hogy feldolgozás alatt. épp ebben az időszakban ugrottam el egy 10 percre itthonról....néztem értesítő nincs hagyva most akkor mi lehet, ez sikertelen kézbesítést jelent?
2016. okt. 26. 09:28
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Ha sikertelen kezbesitest jelentene, akkor kaptal volna ertesitot :)
2016. okt. 26. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Maradj otthon, a postások úgy szokták csinálni, hogy amikor végeztek a napi kihordással, ugyanazon az útvonalon mennek vissza a postára leszámolni, és az ilyen fajta küldeményeket még vissza-úton ismét megpróbálják beadni a címzettnek.

Legalább is a rendesebb postása így csinálja.

2016. okt. 26. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
hmm fél 9 óta a városban van de még mindig nem hozták nem hiszem hogy ilyen sok kiszállítás lenne egy 12 ezres kisvárosban hogy még mindig nem ért ide vele
2016. okt. 26. 12:09
 4/7 Koplárovics Béci ***** válasza:
A posta sem úgy dolgozik, hogy minden egyes kis csomagocskát és levelet kézbefog 1-1 kis postás és kiviszi egyenesen a címzetthez. Hanem jár néhány postás, akinél van egy nagy rakás levél/csomag, és jár címről-címre. És ha te a 48. címzett vagy, akkor címenként csak 5 perccel számolva is jó 4 óra.
2016. okt. 26. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Igaza van Bécynek!

A mi kis városunkban is akkora körzete van a postásnak, hogy elindulnak reggel 8-kor, és kb. d.u. 1 órakor érnek a körzetük végére. Akkor indul visszafelé, és mivel akkor már lényegesen kevesebb helyre csönget be ismét, gyorsabban halad, kb. 3-kor érnek vissza a postára.


Még utána leszámolnak, ezért szokták a ládába bedobott értesítőkre írni, hogy a postahivatalban 4-6 között átvehetik a küldeményt.Ha a vissza-úton is sikertelen a kézbesítés.

2016. okt. 26. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
értem én, de itt nem sima postásról van szó hanem a transporteres csomaghordós kollégáról, annyian csak nem kapnak csomagot mint levelet...
2016. okt. 26. 14:43
 7/7 A kérdező kommentje:
bár úgy tűnik lehet így is elég munkája mert még mindig híre-hamva sincs, nem szólok semmit
2016. okt. 26. 14:44

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!