Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Hogy tudnék európai eBay-oldal...

Gyupa kérdése:

Hogy tudnék európai eBay-oldalakon árulni? Az ebay.comos reg más oldalakon is jó? Mennyire függetlenek ezek az ebay.comtól? Vagy nem érdemes máshova feltenni?

Figyelt kérdés
Egy kanadai barátommal közösen szeretnék árulni az eBay-en, ő az USA-ban, én Európában. Ő már feltette az ebay.comra. Ott én is regisztrálva vagyok. Hogy érjük el, hogy őt az USA, engem meg az eu-i vevők találjanak meg?

#eladás #eBay #különböző országok eBay-oldalai
2016. okt. 26. 11:49
 1/1 anonim ***** válasza:

Európai aloldalra érdemes feltölteni a hirdetést, például .co.uk vagy .de

A rendszer átjárható, tehát nem kell többször regisztrálni.

De összességében nem éri meg, mert annyiféle sarc van. Plusz a pénzedet is visszatartja egy ideig a Paypal, plusz abba is belepofázik az eBay, hogy egy adott termékkategóriában maximálisan mennyi lehet a postaköltség, ami nem feltétlen fedezi a valós költségeket, főleg nem Magyarországról. Szóval egy nagy szívás az egész, majd meglátod.

2016. okt. 26. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!