Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Miért nem jön meg a csomagom?

Miért nem jön meg a csomagom?

Figyelt kérdés

külföldről rendeltem egy csomagot.

Külföldi nyomkövető oldalon azt írják: Célállomásra való megérkezés Post (Ország: HU)

Magyar posta-nyomkövetés: Gondolom ha a magyar posta oldalon kiírja h mi a helyzet a csomaggal akkor már Budapesten van.

2016.10.20

Küldemény információ:

Célországba elküldve / Item sent abroad


2016.10.22

Küldemény információ:

Célországba elküldve / Item sent abroad


Azóta nem történt semmi(4napja) csak ezt írják.

De még csak annyit se látok hogy szállítás alatt, mert általában úgy szokott lenni, hogy átviszik másik állomásra pl Székesfehérvár.

Ha péntekig nem jön meg akkor 1 hete nem történt semmi.

Hívjam fel őket?



2016. okt. 26. 19:46
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Mert még nincs az országban.

Sajnos a 17track és hasonló oldalak nem valódi tracking adatokat mutatnak, hanem fiktíveket, hogy ezzel betömjék a naiv vásárlók száját.

A Magyar Posta oldala mérvadó forrás, de aszerint sincs még az országban, ugyanis a célországba elküldve csupán azt jelenti, hogy a kiindulási országot elhagyta, és nem azt, hogy megérkezett a célországba. Angolul ez egyértelműbb is: item sent abroad

2016. okt. 26. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

32 nap telt el a vásárlás óta.

mikorra jöhet meg nem tudod?

2016. okt. 26. 20:34
 3/5 anonim ***** válasza:
Nem tudom... Én azóta nem rendelek a Távol-keletről, mióta 78 napig utazott hozzám egy sima zenei CD Hong Kongból. De a tied biztos hamarabb ideér.
2016. okt. 26. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Honnan rendelted? Nekem Malajziabol 1 honap volt, mie ideert, es a vamon csucsult, mire irtak levelet...
2016. okt. 27. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
azt hiszem singapur
2016. okt. 27. 16:27

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!