Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Ki tudna segíteni egy ausztria...

Ki tudna segíteni egy ausztriai lakcímben?

Figyelt kérdés
Férjem évekig kint dolgozott ausztriában.És akit kiszerzett,pont az tett neki keresztbe.Kirúgták.itt vagyunk állás és pénz nélkül.kilátástalasnul.kellene egy osztrák lakcím ahová legalább őt bejelentik,mert még munkanélkülit sem tudunk neki intézni.Nem lakna ott csak a bejelentett lakcím.Elég egy hónapra is.Nem ingyen.Aki tud segítsen.Nagyon el vagyunk keseredve.
2010. ápr. 27. 10:04
 1/10 anonim válasza:
Ismerek Bécsben olyan helyet ahová bejelentenek pénzért. 30 euró per hó.
2010. máj. 7. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:

és ez tuti biztos?most megyek ki bécsbe egy helyre ua. ezt ígérték.mert már egyszer csúnyán megszívattak minket.

köszönöm és várom válaszod.

2010. máj. 8. 09:10
 3/10 anonim válasza:
Amit ismerek az egész biztos, én is oda vagyok bejelentve 2 éve. A Huma bevásárló-központtal szemben van, szerintem oda mentél te is.
2010. máj. 19. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Nem.Nem ott.
2010. máj. 20. 10:00
 5/10 anonim válasza:
Amit én mondtam az biztos. Ha nem válik be a tiéd, akkor próbáld ki ezt is.
2010. máj. 20. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Megpróbálnám,csak ugye kit kell keresnem?mert csak ugy beállitok aztán mit modjak?nem akarják megérteni,hogy csak lakcím kell.
2010. máj. 21. 10:30
 7/10 anonim válasza:
Itt ez nem gond. Adj valami privát elérhetőséget és küldök címet, telefonszámot.
2010. máj. 22. 07:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
sanyo0403@freemail.hu
2010. máj. 24. 14:25
 9/10 A kérdező kommentje:

bocsi,de nem tudnál hamarabb válaszolni?nagyon sürget az idő.szeretném még azt kérdezni,hogy mennyi idő alatt készítik el a papírokat?

köszönöm.

2010. máj. 25. 18:13
 10/10 anonim válasza:

Nekem is kuldjetek el kerlek, eristfighter@gmx.at -ra. Engem is erdekelne.


Koszonom

2015. ápr. 10. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!