Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Mennyire szánnivaló hogy 25...

Mennyire szánnivaló hogy 25 évesen mindössze 2 év gyorséttermi munkatapasztalatot tudok felmutatni, és mosogató meg krumplipucoló melóról álmodozom?

Figyelt kérdés

szakmám nincs, egyetemről kirúgtak.


2 évet melóztam egy gyorsétteremben, de onnan is kipakoltak.


Alkoholproblémáim is vannak.


Jelenleg arról álmodozom hogy lehessek valahol konyhai kisegítő, mosogató, ilyesmi.


Mennyire szánalmas az életem?


F/25


2016. okt. 31. 22:02
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Szánalmas vagy Balázska, nem kicsit, nagyon. Nem azért amiért konyhán dolgoztál, hanem amilyen elkeseredett, balfa*z vagy.
2016. okt. 31. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim válasza:
60%
Szerintem nem szánalmas. De én mást keresnék a helyedben. Pl ha van jó nyelvtudásod akkor azt kamatoztasd.
2016. okt. 31. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
91%
Azt a fajta nyelvtudást ami neki van max egy aluljáró férfi wc-jében kamatoztathatja.
2016. okt. 31. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
56%

Ha például egy luxusóceánjárón mosogatsz napi 150 dollárért akkor nem mondanám hogy annyira szánalmas dolog lenne.

De ha egy pesti kínaiban söpröd az ételmaradékokat a lefolyóba óránként 150 forintért akkor már igen.


Külön külön nem szánalmasak ezek hanem csak így együtt.


Több amerikai IT milliárdos otthagyta az egyetemet. Van ilyen.


Van híres színész aki gyorsétteremben kezdte ilyen is van.


Sok milliomos alkesz. Még ilyen is van.


De hogy ez mind egyszerre az már kemény. Legalább felismerted hogy változtatni kellene.

2016. okt. 31. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim válasza:
57%
sosem késő változtatni, ráadásul fiatal vagy. tegyél le valami okj szakmát ami érdekel
2016. okt. 31. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
75%
Én először megpróbálnám rendbetenni az életemet (alkoholproblémáidra gondolok) és utána kezdenék bármilyen tervet megvalósítani. Nem a korod, meg a munkád miatt szánalmas az életed, hanem mert iszol. Az alkoholizmus szánni való, de legalább annyira megvetendő is.
2016. okt. 31. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Azert vagy szanalmas balazska, mert ha letenned a piát es kamatoztatnad a nemet tudásod akar rendes atlag melod is lehetne. De te csak rinyalsz es iszol naphosszat, semmit sem teszem, hogy jobb legyen.
2016. nov. 1. 07:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Az, hogy 25 vagy, egyetemről kirúgtak, alkoholproblémáid vannak nem annyira durva külön-külön.


Együtt már igen, de azért van visszaút. Azt viszont akarni kell, nem itt sírni.


Ahogy írták először az alkoholról pattanj le, közben találd ki, hogy mivel szeretnél foglalkozni.

Ha megvan akkor célirányos tanulás (lehet ingyen vagy gombokért, online). Közben egy középszar meló (BPen tuti kapsz).


Amennyi energiát itt belefeccöltél a sírásba annak a töredékéből megtanulhattál volna már valamit, szóval hajrá.


Fókuszálj MÁSRA (ne a sírásra, Füles már a Micimackóban sem volt népszerű)

2016. nov. 1. 08:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Írj ki még vagy 5 kérdést :D
2016. nov. 1. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!