Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Honnan tudok ezüstöt mint...

Honnan tudok ezüstöt mint alapanyagot venni?

Figyelt kérdés
Olyan ezüstöt szeretnék venni, amely granulátum formájában van és lehet formába önteni. Ékszerészeknél kapható, vagy ők csak felvásárolják a tört ezüstöt és egyéb ezüst ékszereket? Valamint ha valahonnan veszek ezüstöt, pl sérült ékszereket amelyeket be lehet olvasztani hogy tudom megállapítani róluk hogy valóban ezüsttel van dolgom?

2016. nov. 1. 00:37
 1/5 A kérdező kommentje:
Még egy kérdés: Mennyi most az ezüst grammja? Utoljára 165 forintot olvastam, ez valóban igaz?
2016. nov. 1. 00:38
 2/5 anonim ***** válasza:
2016. nov. 1. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

Igen, innnen olvastam, tehát akkor ez egy hiteles árfolyam ha minden igaz.


A fő kérdés viszont továbbra is megválaszolatlan.Én ékszerészekre gondoltam, vagy egyéni magánszemélyek biztos eladnák. De honnan tudom megállapítani mennyi ezüstöt tartalmaz az adott ékszer?

2016. nov. 1. 12:08
 4/5 Nikolas Kidman ***** válasza:
Ezüst forraszanyag
2016. nov. 2. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 Nikolas Kidman ***** válasza:
2016. nov. 17. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!