Te lehetsz az első, aki segít a kérdezőnek!
Kapcsolódó kérdések:
Kerestem google-ön honlapot de csak elérhetőséget ad tudakozó Logikusabb lenne mint tarján de jó lenne egy-két vélemény volt diákoktól :)
Jogsit szeretnék, és elég közel van. Valakinek esetleg vélemény?
Valaki aki járt hozzájuk: milyenek az oktatók, menjek hozzájuk vagy inkább keressek mást...
Szeretném mihamarabb elkezdeni a jogosítványt és náluk tűnik jónak a tanfolyam az időbeosztásom szerint (sokat utazom a suli miatt) és szeretnék kapni pár véleményt hogy milyenek Vezetni nem vezetek rosszul mivel tanyasiként terület van meg tudtam tanulni senki nem...
Le szeretném tenni autóra a jogosítványt,de mivel a saját pénzemből kell kifizetnem,fontos,hogy ne legyen drága és itt a legolcsóbb az oktatás.139.500 Ft.Tudnátok véleményeket írni?Volt esetleg,aki itt szerezte meg a jogosítványt?
Minden jog fenntartva © 2026, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!




