Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Csaba-Duo autósiskoláról...

Csaba-Duo autósiskoláról vélemények?

Figyelt kérdés

2016. nov. 1. 10:00
Sajnos még nem érkezett válasz a kérdésre.
Te lehetsz az első, aki segít a kérdezőnek!

Kapcsolódó kérdések:

Nagybátonyi autósiskoláról vélemények?

Kerestem google-ön honlapot de csak elérhetőséget ad tudakozó Logikusabb lenne mint tarján de jó lenne egy-két vélemény volt diákoktól :)

Ati autósiskoláról vélemények?

Jogsit szeretnék, és elég közel van. Valakinek esetleg vélemény?

Vélemények/tapasztalatok az Új vonal autósiskoláról?

Valaki aki járt hozzájuk: milyenek az oktatók, menjek hozzájuk vagy inkább keressek mást...

Salgótarjáni béres autósiskoláról vélemények?

Szeretném mihamarabb elkezdeni a jogosítványt és náluk tűnik jónak a tanfolyam az időbeosztásom szerint (sokat utazom a suli miatt) és szeretnék kapni pár véleményt hogy milyenek Vezetni nem vezetek rosszul mivel tanyasiként terület van meg tudtam tanulni senki nem...

Vélemények a Mosonmagyaróvári Kopasz Autósiskoláról?

Le szeretném tenni autóra a jogosítványt,de mivel a saját pénzemből kell kifizetnem,fontos,hogy ne legyen drága és itt a legolcsóbb az oktatás.139.500 Ft.Tudnátok véleményeket írni?Volt esetleg,aki itt szerezte meg a jogosítványt?




Minden jog fenntartva © 2026, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!