Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Kérvényezhetem azt, hogy csak...

Kérvényezhetem azt, hogy csak délelőtti műszakon dolgozhassak?

Figyelt kérdés

Egy gyárban 2 műszakon lennék, délelőtti (06.00-14.50) és délutáni (15.00-23.45). Vonattal járnék (23 km). A délelőttivel semmi gondom mert be is érek és haza is, viszont a délutáni már azért nem lenne jó mert ha 23.45-kor végzek, akkor nem tudok hazajönni mivel az utolsó vonat 22.11-kor megy és az első meg 3-kor és nem tudom megoldani a szállást sem.

Kérvényezhetem, hogy állandó délelőtti műszakon legyek vagy ezt ők döntik el?



2016. nov. 1. 17:19
 1/7 anonim ***** válasza:
Kérvényezhetni kérvényezhetsz bármit, de kétlem, hogy elfogadnák.
2016. nov. 1. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Minek jelentkezel olyan helyre ahol tudod hogy nem felelsz meg az elvárásoknak? Ahol 2 műszak van nem poénól van 2 műszak.
2016. nov. 1. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Egy szó sem volt arról, hogy nem felelek meg az elvárásoknak. Ez inkább ilyen "magán" probléma. A munkát elvégzem normálisan.
2016. nov. 1. 18:47
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
ha 2 műszakos munkarend vállalása elvárás akkor nem felelsz meg az elvárásoknak. Meg ha ebből a cég kívánságműsort csinálna valszeg senki nem lenne délutános.
2016. nov. 1. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Kérdező, ott dolgozol már? Mert ha igen és nem vagy próbaidős, akkor majd lenne egy javaslatom. Várom a választ
2016. nov. 1. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Csütörtökön kezdek.
2016. nov. 1. 19:51
 7/7 anonim ***** válasza:

Hát, ha új vagy, akkor nem hinném, hogy működik az ötletem, de esetleg megpróbálhatod:

Kérdezősködj a kollégák között, hogy nincs-e olyan, akinek meg az állandó délutános jobb lenne.

Ha találsz ilyent, akkor úgy, együtt már odaállhattok a főnökök elé, megkérni.

De ha próbaidővel kezdesz, akkor semmiképpen nem javaslom még...

2016. nov. 2. 08:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!