Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Egy nagy falinaptárat ilyen...

Egy nagy falinaptárat ilyen esetben hogy lehet feladni?

Figyelt kérdés
adott egy nem tudom milyen méretű kemény falinaptár, léynegében csak egy lap szóval vékony, csak ilyen 3d-s hologramos szóval nem lehet összehajtani tekerni, de jóval nagyobb mint a legnagyobb boríték. hogy tudnám én ezt elpostázni valakinek, csomagként kell feladni? elég furán hatna így ja és azt is hogy oldjam meg hogy ne tekeredjen hajoljon más által sem míg célba ér?
2016. nov. 7. 18:39
 1/1 anonim ***** válasza:

Először is nem árt, ha a falinaptárat be tudod tenni valami neylonba, hogy ha esik az eső, ne ázzon át. Aztán 2 kemény kartonlap közé teszed - ez lehet akár nagyobb méretű doboz is lapjaira szedve- és celluxal összeragasztod a végeit. A kartonlapra pedig ragaszthatsz egy fehér papírlapot a címzéssel. Ez eddig megvan, feladásra kész... :-)


A méretét pedig le kellene mérni, mert pontos mérethatárok vannak postai - de még akár futár megoldásnál is, addig nem tudom megmondani, milyen módon tudod feladni.

2016. nov. 7. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!