Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Budapestről küldtem elsőbbségi...

Budapestről küldtem elsőbbségi+ajánlott levelet. Mennyi idő alatt ér el Londonba? Szerintetek meg fogja kapni?

Figyelt kérdés
A postán beszéltek rá az ajánlott levélre, mert azt mondták, így tuti biztos, mert lesz egy igazolásom róla. Azonban akinek küldöm, biztos, hogy nem lesz ott Londonban. És most tudtam meg (igen, tájékozatlan vagyok, tudom), hogy az ajánlott levelet a címzett "kezébe" kézbesítik. Ő meg nem lesz ott. Meglepetés ajándék lett volna, így nem szólhatok neki. Mi lesz a levelemmel? Annyi neki, csináljak új ajándékot?

2016. nov. 8. 20:46
 1/6 anonim ***** válasza:
43%

Az angol posta totálisan megbízhatatlan, nekem még egyetlen tértivevényem sem érkezett vissza soha.

Az internetes nyomkövetés szerint célba értek, de igazolás és visszajelzés nuku...

Amúgy, ha működik a dolog, akkor pár nap, nem a gyorsasággal van a gond, hanem az ottani kézbesítéssel.

2016. nov. 8. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
ó jaj. nem hiszem el, hogy már megint hagytam magam rábeszélni. annyi a 8 órán át rajzolt rajzomnak... :( mindjárt sírok
2016. nov. 8. 21:21
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

Valamit félreértesz. Miért sírnál?

Ha ajánlva (Royal Mailnél: signed-for)küldted, akkor garantáltan megkapja. Ha nincs otthon, akkor hagynak neki értesítést, és azzal veszi át a postán. Mi a gond ezzel?

2016. nov. 8. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Amúgy az első válaszoló tök feleslegesen paráztatta be a kérdezőt, mert a kérdésben szó sincs tértivevényről. Az ajánlott és a tértivevényes levél két különböző szolgáltatás. (az utóbbi az előbbire épül rá, de ez a kérdés szempontjából lényegtelen)
2016. nov. 8. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%

Nekem kicsivel több, mint 1 hetet utazott, és gond nélkül megérkezett.


Az nem baj, hogy nincs ott, hagynak neki értesítést, hogy menjen be a postára, és vegye át a két kicsi kezével személyesen.

2016. nov. 8. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat!
2016. nov. 9. 19:20

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!