Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Miért nem szállítanak ki...

Miért nem szállítanak ki emberi időben is termékeket?

Figyelt kérdés

Többször beleütköztem abba, hogy online szerettem volna vásárolni nagyobb értékű termékeket, de képtelen voltam időpontot egyeztetni a futárral úgy, hogy ne munkaidőben akarjon jönni.


Nem értem, hogy miért nem tudnak munkaidőn túl házhoz szállítani. Valószínűleg, ha van pénzem rendelni, akkor dolgozom is valahol. Teljesen logikátlan.



#gyökér #kiszállítók
2016. nov. 12. 15:32
 1/7 anonim ***** válasza:
71%
Talán mert nem körülötted forog a világ, és nem csak te akarsz hazérni időben. Amúgy meg a legtöbb munkahely megengedi, hogy oda rendelj csomagot, ésha nem, akkor is vannak fix átvevőpontok postán benzinkúton stb, és még ha az se jön be, vannak csomag átvevő automaták. Szóval ha nem tudod megoldani nnentől fogva te vagy a balhere.
2016. nov. 12. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
39%
Én is a munkahelyemre rendelek.
2016. nov. 12. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
84%

Mi lenne amúgy, ha a főnököd azt mondaná, hogy szeretné, ha hétfőtől "emberi időben" végeznéd a munkádat te is, azaz 18-04-ig van munkaidő.


(Mi lenne ha a munkahelyedre rendelnéd?)

2016. nov. 12. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Egy TV-t vagy egy hűtőt?
2016. nov. 12. 16:47
 5/7 anonim ***** válasza:
73%

Hetente hány tv-t és hűtőt veszel? Csak azért kérdezem, mert gondolom legalább 2-3 darabot, hogy nem tudsz egyszer sem

- szabit kivenni

- megkérni valakit a családból, hogy maradjon otthon

- elkéredzkedni a főnöktől és később ledolgozni


Egyébként privát tehertaxi kihozza akár este 8-kor is, csak fizesd meg, az áruházi kiszállítók nem, de ők cserébe olcsóbbak.

2016. nov. 12. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

Szerintem ez hülyeség. Simán lenne igény arra, hogy normális időben szállítsanak házhoz.


És a családomban is mindenki dolgozik, szabadságot pedig egy ilyen dologért nem veszek ki. Szerintem a piacnak kellene igazodnia az igényekhez, nem pedig nekem a piachoz.

2016. nov. 12. 22:39
 7/7 anonim ***** válasza:
De a piac igazodott az igényekhez! 0-24-es tehertaxi kiviszi (legalábbis pesten). Persze az nem 3000 forintos kategória, de ugye a piac be is árazza az igényeket.
2016. nov. 12. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!