Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Ilyen esetben a csomagot a...

Ilyen esetben a csomagot a Magyar Postának vagy egy futárcégnek adják át?

Figyelt kérdés

Rendeltem USAból egy csomagot, tokkal-vonóval 5 dolcsi az értéke és Economy shippinget választottam ami akár egy hónap is lehet? Az ilyen kis értékeket hosszú határidővel ki szokta kezelni? Nincs hozzá nyomkövetés.

Anno egyszer kaptam már tőlük csomagot de az egy 50 euró értékű holmi volt 50 vagy 90 eurós express küldéssel és a UPS hozta de ez 20x annyit érő csomag szóval nem biztos hogy ugyanúgy kezelik.


2016. nov. 14. 12:22
 1/5 anonim ***** válasza:
Magyar Postának. Kezdhetsz aggódni.
2016. nov. 14. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Magyar postával meg szokott érkezni, ha a faluig eljut onnan nyert ügyem van, nálunk jó a postás és szinte fejből tudja ki hol lakik, a futárnál az a gond hogyha nem vagyok otthon jön a macera,a postás meg vagy bedobja vagy hagy egy értesítőt.
2016. nov. 14. 14:21
 3/5 A kérdező kommentje:
Meg Aliexpressről már legalább 20-25 dolgot rendeltem, mind megérkezett, mostanában mintha jobban menne nekik a csomagszállítás...
2016. nov. 14. 14:22
 4/5 anonim ***** válasza:
Nem is te falusi postásodtól tartanék. Az elosztó központban "tűnnek el" a csomagok.
2016. nov. 14. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Én tapasztaltam hogy nem csak az elosztóban tűnhet el, ahol laktunk anno a panelba a postás nyugodt szívvel dobott be az utca másik végén lakóhoz címzett levelet hozzánk, de volt hogy csak úgy kitette a postaládák tetejére a számlát, értesítőt aztán bárki elviheti.

Aztán lehet csak mákom volt de 2 év és meg se merem számolni hány rendelés alatt egy szem tűnt el és az akkori postást ismerve nem kizárt hogy az se az elosztó műve volt.

2016. nov. 14. 18:30

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!