Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » EBay: rossz terméket kaptam....

EBay: rossz terméket kaptam. Visszaküldésnél eBay-nek miként tudom beírni hogy feladtam a csomagot, nyomtatható formában meg fogom kapni a kínai címet?

Figyelt kérdés

Nagyon bizonytalan vagyok: "hogy kell csinálni", "mennyiibe fog kerülni", "nemzetközi formátumban hogyan kell írni feladót és címzettet, mi van ha csak kínai karaktereket kapok és latin betűkkel nem kapom meg a címet stb-stb...

Egyenlőre nyitottam egy reklamációt hogy vissza szeretném küldeni mert nem működik a termék.

Tapasztalata van valakinek?

Határidőből nem csúsztam ki mert ma kaptam kézhez, kipróbáltam és már megy is vissza mihelyt a címet megkapom, mert nem jó.



2016. nov. 15. 19:23
 1/5 anonim ***** válasza:
Mit rendeltél, mennyiért? Az eladónak írtál? Azzal jó kezdeni. Sokszor maguktól visszaadják a pénzt vagy küldenek ingyen másik terméket, főleg ha olcsóbb dolgokról van szó.
2016. nov. 15. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Elektronikai eszköz, 10 ezer felett.
2016. nov. 15. 19:53
 3/5 A kérdező kommentje:
Azért nyitottam request-et mert nem érek rá olyan kommunikációra, hogy írok neki valamit sima üzenetben, aztán majd ha kedve van, három nap múlva válaszol, vagy soha nem válaszol (megesett már párszor ilyesmi).
2016. nov. 15. 19:54
 4/5 A kérdező kommentje:

Rögtön refund-ot azért nem akartam kérni, mert gondolom ez neki is rossz lenne hogy terméket is elvesztette, vevő meg pénzt visszaigényli.

Ugyanakkor én nem tehetek arról hogy rossz.

Ugyanilyen van ismerősnek, tehát pontosan tudom hogy kellene működnie ha működne, de nem működik.

2016. nov. 15. 19:56
 5/5 anonim ***** válasza:
Egyébként van rá lehetőség a kelet-európai országoknak, hogy a paypal kifizeti a vevőnek a termék visszaküldésének költségeit. Ami gondolom nem kevés, ha Kínáról van szó. Max 9300 Ft postaköltséget térítenek meg. De szerintem a kínaiak nem várják el a visszaküldést 10.000-es cuccnál. Ha írsz az eladónak, akkor valószínűleg az lett volna, hogy refund vagy resend. Míg ha ügyet nyitsz az ebaynél, akkor is kapsz persze refundot, de akkor elvileg elvárják a visszaküldést.
2016. nov. 15. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!