Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Mi a véleményetek a magyar...

Mi a véleményetek a magyar Fekete Péntek "fergeteges" akcióiról?

Figyelt kérdés

Nevetséges szemfényvesztés, minimális kedvezmények?

Vagy találkoztatok valami igazán akciós ajánlattal?



2016. nov. 26. 09:42
 1/10 anonim ***** válasza:
57%
Semmi. Nem is néztem a bolok kínálatát.
2016. nov. 26. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
48%

Átverés! Becsapás!

Ez is olyan tipikusan magyaros.

2016. nov. 26. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:

Az én tapasztalatom:

első helyen simán átvertek, vihettem vissza a rossz (nem működő) terméket. 144 ezerből őkaptam vola rá hatakmas 10 ezer kedvezményt.

Másik helyen a szolgáltatás nem kezdődött meg, ha akciós kódot beírtad.

Harmadik helyen a hiperszuperhatalmas 80 % árengedmény a 200 ft-os plüssszarokra vonatkozott, saját termékkínálatukra (műszaki cikkek) volt vagy 5-6 %-os engedmény, már amire, csupa raktári hulladék termékre.


Az egész egy rohadt nagy átverés!

2016. nov. 26. 10:29
 4/10 anonim ***** válasza:
50%
Igen, én találkoztam néhány 50%-os ajánlattal. De engem úgy alapvetően hidegen hagynak az akciók, úgyhogy nem tudok felháborodni azon, hogy máshol "csak" 5% meg 500Ft a kedvezmény :).
2016. nov. 26. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
50%

Szerencsére adott a válogatás lehetősége! Itthon is volt jó pár termék, ami egész évben tartotta a 50+e-es árát, most meg hosszá lehetett jutni 20e alatt.


Persze a cégek többsége csak le akarja húzni a vásárlókat!

2016. nov. 26. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
28%
Minimális kedvezménnyel több százezer ember zombiként kezdett vásárolgatni, jobbára felesleges cuccokat. Nekik elég volt annak az érzése, hogy akciós a termék, a valódi kedvezmény, meg hogy egyáltalán kell-e neki az a dolog, nem számított. Innentől kezdve ezt egy marha sikeres üzleti modellnek tartom, úgyhogy jár egy vállveregetés annak, aki kitalálta ezt az őrületet, jól tudja befolyásolni a tömegeket.
2016. nov. 26. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

Tavaly vettem egy barkácsgépet 83 ezerért, tegnap néztem, hogy 60 ezerért volt ugyanaz a gép ugyanabban a webáruházban, persze 99 ezerről leértékelve. Gondoltam, hogy még a tavalyi árhoz képest is milyen jó kedvezmény. Aztán megnéztem ma is csak úgy kíváncsiságból, hogy mennyiért adják. 65-ért :)


Voltak más "hatalmas" leárazások is. Egy másik barkácsgép 54 ezerről volt leértékelve 40 ezerre, de másik webáruházban a mai napon is 38,5 ezerért lehet ugyanazt kapni.


Úgyhogy szerintem parasztvakítás az egész.

2016. nov. 26. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
54%

6500-ról 13 000-re, majd akciósan 8200 ! :-)

Super!

2016. nov. 26. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Azért nem úgy megy ez, hogy mindig talál jó vételt az ember. Ha tudatosan keres az ember, szerintem igen, megtudta venni jelentős kedvezménnyel. Az más kérdés, hogy Magyarországon ez a kultúra még nem honosodott meg. Nem tépik ki egymás kezéből az Xbox-ot vagy Playstationt, nem verik szájba a másikat az utolsó Iphone-ért, nem tapossák egymást agyon az üzletben és a parkolóban sem lövöldözünk még egymásra, mint Amerikában.


Van hová fejlődnünk emberek.

2016. nov. 28. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim válasza:
Azt hiszem tavaly előtt volt,hogy fekete péntekkor már nem is tudom melyik oldalon talán az emagon volt,hogy valamelyik alkalmazott elirta az árát a Samsung Galaxy nem tudom milyen telefonnak ami kb 120.000 Ft volt és átírta 100 Ft-ra.Én is láttam de akkorra már nem volt a készleten. Mutatta a híradó is,a megrendelőknek kiküldték 100 forintért de tuti hogy az alkalmazott aki elirta élete végéig dolgozhat. 😃 amugy Romániában volt.
2017. nov. 9. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!